close
premieră
ultima difuzare
06:00 Percy Jackson: Marea Monștrilor
07:50 Jim Năsturel și Lukas, mecanicul de locomotivă
09:45 Crăciunul la palat
11:15 Maleficent
12:55 Aventurile lui Smallfoot
14:35 Materiile întunecate - Ep. 8
15:40 Ocean's 8: Jaf cu clasă
17:35 Pinguinii
19:00 Poveste de Crăciun - Ep. 1
20:00 Green Book: O prietenie pe viață
22:10 Captain Marvel
00:15 Glass
02:25 Doi trubaduri la New York: Live la Londra
04:00 Kursk
07:00 Masha și ursul - Ep. 13-16
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 11
07:50 Angry Birds: serialul - Ep. 47
08:05 O balerină la Paris - II, Ep. 10
08:35 Ready Player One: Să înceapă jocul
10:55 Julie & Julia
13:00 Victoria - II, Ep. 1
13:50 O balerină la Paris - II, Ep. 10
14:20 Cronicile din Narnia: Călătorie pe mare cu Zori-de-Zi
16:20 Hereafter: Dincolo de viață
18:30 Favorita
20:30 Spărgătorul de nuci și cele patru tărâmuri
22:10 Moulin Rouge!
00:15 Umbre - III, Ep. 6
01:15 Umbre - III, Ep. 7
02:35 Vârsta inocenței
04:55 Eroii monumentelor
06:00 O zi oribilă pentru Alexander
07:30 Un artist numit dezastru
09:20 În căutarea Tărâmului de Nicăieri
11:05 Magicienii - III, Ep. 5
11:45 Magicienii - III, Ep. 6
12:30 Tânărul Sheldon - III, Ep. 7
13:00 Vicepreședinta - VII, Ep. 1
13:25 Vicepreședinta - VII, Ep. 2
13:55 Vicepreședinta - VII, Ep. 3
14:25 Vicepreședinta - VII, Ep. 4
14:55 Vicepreședinta - VII, Ep. 5
15:25 Vicepreședinta - VII, Ep. 6
15:55 Vicepreședinta - VII, Ep. 7
16:50 Pe platourile de filmare - XVI, Ep. 46
17:25 Universitatea monștrilor
19:15 Magicienii - III, Ep. 7
20:00 Poveste de Crăciun - Ep. 1
21:00 Cea mai puternică voce - Ep. 1
21:50 Cea mai puternică voce - Ep. 2
22:35 Cea mai puternică voce - Ep. 3
23:25 Cea mai puternică voce - Ep. 4
00:10 Cea mai puternică voce - Ep. 5
01:00 Cea mai puternică voce - Ep. 6
01:45 Cea mai puternică voce - Ep. 7
02:45 Văduve
04:55 Poveste de Crăciun - Ep. 1
07:00 Burețelul Bob și coroana regelui Neptun
08:30 Amnezie cu surprize
10:20 Familia Addams
12:00 Valorile familiei Addams
13:35 Capodopera mea
15:20 Top Gun
17:10 Amnezie cu surprize
19:00 Povestea de pe strada Beale
21:00 Asiatici bogați și nebuni
23:00 Jocul de-a detectivii
00:40 TAG: Dă-o mai departe
02:25 Suspecți de serviciu
04:10 Doi porumbei
05:30 Zombillenium
07:00 Vânătorul de vedete
08:35 Educatoarea
10:10 Balerina
11:55 Aurora Borealis: Luminile Nordului
13:40 American Beauty
15:40 Persepolis
17:15 Educatoarea
18:55 Undeva, cândva în Vest
21:30 Dracula
23:40 Soția
01:20 Rebelul din lanul de secară
03:10 Ucide ce iubești
04:50 Tărâmul umbrelor

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again