close
premieră
ultima difuzare
06:00 Păpușile Muppet în turneu
07:50 Omul-Păianjen 3
10:10 Winnie și elefănțelul
11:20 Dincolo de trecut
13:30 Paterno
15:15 Star Wars: Ultimii Jedi
17:45 Pantera neagră
20:00 Peter Iepurașul
21:35 Omul spectacol
23:20 Un atac de panică
01:00 Charleston
02:55 Kingsman: Cercul de Aur
05:15 Lumea de dincolo - Ep. 9
07:00 Wallace și Gromit: O problemă de pâine și moarte
07:30 Scurtmetraje Disney - II
08:00 Povestea unui cavaler
10:10 Spectacolul lui Tracey Ullman - III, Ep. 1
10:40 Tărâmul monștrilor
12:25 Transformers: Ultimul cavaler
15:00 Wall Street: Banii sunt făcuți să circule
17:10 Nostalgie
19:05 Operațiunea „Cazinoul”
20:30 Inamicul statului
22:40 Jasper Jones
00:20 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 13
00:55 Camera 104 - II, Ep. 5
01:25 Sucker Punch: Evadare din realitate
03:15 Descendenții
05:10 Edge of Tomorrow: Prizonier în timp
06:00 Einstein și Eddington
07:30 Jack și uriașii
09:20 Kong: Insula Craniilor
11:15 Cartea pierdută a vrăjitoarelor - Ep. 8
12:00 Tânărul Sheldon - II, Ep. 7
12:20 Familia Heck - IX, Ep. 7
12:45 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 44
13:15 Aladdin și Regele Hoților
14:35 Misterul lui Hailey Dean: un teren mortal
16:00 Evadare din Dannemora - Ep. 2
17:00 Ray Donovan - VI, Ep. 4
18:05 Sally pentru totdeauna - Ep. 5
18:35 Glumeam! - Ep. 10
19:00 Prietena mea genială - Ep. 7
20:00 Prietena mea genială - Ep. 8
21:00 Un scandal britanic - Ep. 2
22:00 Divizia din Berlin - III, Ep. 1
23:00 Orbit de lumini - Ep. 8
00:00 În întuneric
01:45 Insidious: Ultima cheie
03:30 Viața la Londra
05:05 Printre degete - II, Ep. 8
07:00 Frida
09:00 O nouă viață
10:50 Ku'damm 59 - Ep. 1
12:25 Ku'damm 59 - Ep. 2
14:00 Ku'damm 59 - Ep. 3
15:40 Un puști ca Jake
17:10 Frida
19:10 O nouă viață
21:00 Copii atomici
22:35 Turnul Întunecat
00:10 Războiul lumilor
02:05 În larg
02:30 Taurul furios
04:40 O poveste siciliană
06:40 Ultima călătorie a enigmaticului Paul W.R.
07:00 Familia Tenenbaum
08:55 Salyut-7
10:55 Versuri despre uitare
12:30 Pământul meu pur
14:10 Seducătorul
15:50 Un bacșiș de 2.000.000 $
17:35 Familia Tenenbaum
19:30 Salyut-7
21:30 Miss Hanoi
23:05 Lila și Mo
00:50 Steaua de mare
02:30 Donnie Brasco
04:35 Mozaic - Ep. 6
05:25 Paznicul de noapte

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again