close
premieră
ultima difuzare
06:00 Emoji - Filmul. Aventura zâmbăreților
07:25 Jurnalul unui puști: Călătoria
09:00 Mica sirenă
10:25 Edge of Tomorrow: Prizonier în timp
12:20 Nimeni nu e perfect
14:00 21
16:00 Bărbatul cu inima de fier
18:00 Jumanji: Aventură în junglă
20:00 Cina mea cu Hervé
21:50 The Deuce - II, Ep. 7
22:55 Logan
01:10 Primejdia de afară
02:25 Inspirație criminală
04:00 The Deuce - II, Ep. 8
05:05 Lumea de dincolo - Ep. 2
07:00 Wallace și Gromit: Aproape tuns
07:35 Scurtmetraje Disney - III
08:05 Jack și uriașii
09:55 Hazardul moral
11:35 Un destin special
13:25 Dr. Dolittle 2
14:55 O noapte nebună, nebună
16:35 Quintă Royală
18:40 Muntele dintre noi
20:30 Annabelle 2
22:15 Star Wars: Ultimii Jedi
00:45 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 10
01:15 Camera 104 - Ep. 10
01:45 Annabelle 2
03:35 Tentația seducției
05:10 Patti Cake$
06:00 Ethiopiques - Revolta sufletului
07:15 Cartea pierdută a vrăjitoarelor - Ep. 1
08:00 Tânărul Sheldon - Ep. 1
08:20 Tânărul Sheldon - Ep. 2
08:40 Tânărul Sheldon - Ep. 3
09:00 Tânărul Sheldon - Ep. 4
09:20 Tânărul Sheldon - Ep. 5
09:40 Tânărul Sheldon - Ep. 6
10:00 Tânărul Sheldon - Ep. 7
10:20 Tânărul Sheldon - Ep. 8
10:40 Tânărul Sheldon - Ep. 9
11:00 Tânărul Sheldon - Ep. 10
11:20 Tânărul Sheldon - Ep. 11
11:40 Tânărul Sheldon - Ep. 12
12:00 Tânărul Sheldon - Ep. 13
12:25 Tânărul Sheldon - Ep. 14
12:45 Tânărul Sheldon - Ep. 15
13:05 Tânărul Sheldon - Ep. 16
13:25 Tânărul Sheldon - Ep. 17
13:45 Tânărul Sheldon - Ep. 18
14:05 Tânărul Sheldon - Ep. 19
14:25 Tânărul Sheldon - Ep. 20
14:45 Tânărul Sheldon - Ep. 21
15:05 Tânărul Sheldon - Ep. 22
15:25 Krypton - Ep. 9
16:05 Krypton - Ep. 10
16:50 Sirena - Ep. 1
17:35 Sirena - Ep. 2
18:20 Șase - II, Ep. 10
19:05 Camping - Ep. 2
19:35 Glumeam! - Ep. 3
20:00 The Deuce - II, Ep. 7
21:00 O viață bună - III, Ep. 3
22:00 Castle Rock - Ep. 10
23:00 Nașterea unei națiuni
01:00 Black Lake - II, Ep. 2
01:45 Baywatch
03:40 Wilson
05:15 Printre degete - II, Ep. 1
07:00 O zi ca oricare alta
08:50 Raport special
11:15 Cofetarul
13:00 Viața dulce
14:30 Mai bine nu se poate
16:45 O zi ca oricare alta
18:35 Raport special
21:00 Strigă-mă pe numele tău
23:15 Mamă!
01:15 La antipozi
02:45 Păsările galbene
04:20 Pacientul englez
07:00 Pământul meu pur
08:40 Teatru TV prezintă: "Timeless"
09:10 Bărbații nu plâng
10:50 Jaf cu stil
12:25 Good Will Hunting
14:30 Octav
16:15 Viața și nimic altceva
18:10 Pământul meu pur
19:50 Bărbații nu plâng
21:30 Virgini
23:00 Hochelaga, pământul sufletelor
00:40 Cândva, în aprilie
03:00 Legea pământului
04:30 Twin Peaks - Partea 17
05:30 Minunatul New Jersey

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again