close
premieră
ultima difuzare
06:00 X-Men de la origini: Wolverine
07:45 Regatul de gheață
09:30 Christopher Robin și Winnie de Pluș
11:15 Hereafter: Dincolo de viață
13:20 Moromeții 2
15:05 Percy Jackson: Marea Monștrilor
16:50 Pe platourile de filmare - XVI, Ep. 35
17:20 Rampage: Scăpați de sub control
19:05 Doom Patrol - Ep. 8
20:00 Succesiunea - II, Ep. 4
21:00 Familia Gemstone - Ep. 3
21:35 Jucătorii - V, Ep. 2
22:05 Gösta - Ep. 10
22:35 Bumblebee
00:25 Patru camere
02:00 Viața lui Jane Fonda
04:10 Deadwood
07:00 Masha și ursul - Ep. 9-12
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 48
07:45 O balerină la Paris - Ep. 9
08:15 Pearl Harbor
11:15 Păpușile Muppet în turneu
13:00 Templierii - Ep. 2
13:55 O balerină la Paris - Ep. 9
14:25 Alpha
16:00 Observații de la fața locului
17:30 Pe aripile vulturilor
19:05 Comedie de groază
20:30 Vremuri grele la El Royale
22:50 24 de ore de viață
00:25 Printre degete - III, Ep. 6
01:15 IT
03:25 Nebunia unei mame
04:55 Ziua îndrăgostiților
06:00 Cenușăreasa III: Întoarcerea în timp
07:15 John și Yoko: Doar cerul deasupra noastră
08:45 Arthur
10:35 Roata minunilor
12:15 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 7
12:45 Jucătorii - V, Ep. 1
13:15 Gösta - Ep. 9
13:45 Edge of Tomorrow: Prizonier în timp
15:40 Descendenții
17:35 Eroii monumentelor
19:30 Stare de asediu - Ep. 4
20:15 Sirena - II, Ep. 12
21:00 Succesiunea - II, Ep. 4
22:00 Familia Gemstone - Ep. 3
22:35 Jucătorii - V, Ep. 2
23:00 Gösta - Ep. 10
23:30 Liga dreptății
01:30 Succesiunea - II, Ep. 4
02:30 Familia Gemstone - Ep. 3
03:05 Jucătorii - V, Ep. 2
03:35 Gösta - Ep. 10
04:10 Cronicile din Narnia: Călătorie pe mare cu Zori-de-Zi
07:00 Finalul călătoriei
08:45 Tremurul
09:10 Trei piscuri
10:45 Infinitul
12:35 Educatoarea
14:15 Ziua cârtiței
16:00 Joaca de-a spionii
17:30 Trei piscuri
19:05 Complicitate
21:00 Maturizare
22:25 Kung-fu la grămadă
00:05 Un artist numit dezastru
01:50 Jett - Ep. 8
02:50 Mamă, tată, fiu - Ep. 6
03:50 Birdboy: Copiii uitați
05:10 Infinitul
07:00 Candidatul
08:50 Raport special
11:15 Pământul strămoșilor
12:45 Viziunea
14:35 Thelma
16:30 Raport special
18:55 Cold Mountain
21:30 Dueliștii
23:10 Banshee - IV, Ep. 7
23:55 Banshee - IV, Ep. 8
01:00 Richard al III-lea
02:45 Paris Pigalle
04:45 Vulcanul
06:35 Eva

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again