close
premieră
ultima difuzare
06:00 Daphne și Velma
07:15 Povestea lui Johnny Cash
09:30 Ralph rupe netu'
11:20 Leisure seeker
13:10 Haideți, Tineri Titani, la film!
14:35 Prințul Persiei: Nisipurile timpului
16:35 Regatul de gheață
18:15 Christopher Robin și Winnie de Pluș
20:00 Ralph rupe netu'
21:50 Cea mai puternică voce - Ep. 5
22:45 Cea mai puternică voce - Ep. 6
23:40 Forma apei
01:45 Insula
04:00 Succesiunea - II, Ep. 4
05:05 Marea partidă: Tiger versus Phil
07:00 Wallace și Gromit: O plimbare spațială
07:25 Angry Birds: serialul - Ep. 43
07:40 Angry Birds: serialul - Ep. 44
07:55 Micuța vrăjitoare
09:40 Jim Năsturel și Lukas, mecanicul de locomotivă
11:30 Familia Tenenbaum
13:20 Pe plaja Chesil
15:10 Hereafter: Dincolo de viață
17:20 Zoe
19:05 O lume bizară - Ep. 2
19:35 Doom Patrol - Ep. 7
20:30 Interstellar: Călătorind prin univers
23:15 Un parc de distracții neobișnuit
00:40 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 7
01:15 Iubindu-l pe Pablo, urându-l pe Escobar
03:20 Șapte zile în Entebbe
05:05 Chicago
06:00 Downsizing. Mini-oamenii
08:15 Omul-Furnică și Viespea
10:15 Ghost Rider
12:05 Krypton - II, Ep. 7
12:50 Spencer - Ep. 7
13:30 Spencer - Ep. 8
14:20 Crima din Orient Express
16:15 Povestea slujitoarei - III, Ep. 11
17:05 Povestea slujitoarei - III, Ep. 12
17:55 Grădina de bronz - II, Ep. 8
18:55 Jucătorii - V, Ep. 1
19:25 Familia Gemstone - Ep. 2
20:00 Succesiunea - II, Ep. 3
21:00 Sirena - II, Ep. 12
21:45 Stare de asediu - Ep. 4
22:30 Văduve
00:30 Un atac de panică
02:10 Sirena - II, Ep. 12
03:00 Trăind printre demoni
04:55 Orașul de pe colină - Ep. 7
07:00 Nu trage!
09:20 Lola Pater
10:55 Întâlniri pământene
11:25 Tiger Milk
13:15 Cei mai frumoși ani
15:15 Finalul călătoriei
17:05 Nu trage!
19:25 Lola Pater
21:00 Educatoarea
22:40 Jocul de-a detectivii
00:20 Ziua cârtiței
02:00 Nico, 1988
03:35 Renăscut
05:15 Așa cum ești
07:00 Frații Grimm
09:05 O ultimă afacere
10:40 Nesupunere
12:35 Farmecul lui Lauri
14:05 Amnezie cu surprize
16:00 Candidatul
17:55 Frații Grimm
19:55 O ultimă afacere
21:30 Pământul strămoșilor
23:00 Viziunea
00:50 Singură la nunta mea
02:55 Banshee - IV, Ep. 7
03:40 Banshee - IV, Ep. 8
04:45 Amnezie cu surprize
06:40 Cușca lui Nicole

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again