close
premieră
ultima difuzare
06:00 Diavolul se îmbracă de la Prada
07:50 Omul care l-a ucis pe Don Quijote
10:05 Văduve
12:10 Ready Player One: Să înceapă jocul
14:30 Jim Năsturel și Lukas, mecanicul de locomotivă
16:20 Calmul dinaintea furtunii
18:10 Stare de asediu - Ep. 3
19:00 Orașul de pe colină - Ep. 7
20:00 Jackie Brown
22:30 Atenție: acest drog te-ar putea ucide
23:35 Legenda lui Slender Man
01:10 Iubindu-l pe Pablo, urându-l pe Escobar
03:10 Deadpool 2
05:05 Reportaj special Vice: Viitorul locurilor de muncă
07:00 Masha și ursul - Ep. 1-4
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 46
07:45 O balerină la Paris - Ep. 7
08:15 Arthur
10:05 Solo: O poveste Star Wars
12:15 Filme și vedete - XI, Ep. 34
12:40 O balerină la Paris - Ep. 7
13:10 Moșteniri - Ep. 16
13:50 Spărgătorul de nuci și cele patru tărâmuri
15:35 Un an cu un câine
16:55 În căutarea Tărâmului de Nicăieri
18:35 Printre degete - III, Ep. 6
19:30 Familia Gemstone - Ep. 2
20:00 Jucătorii - V, Ep. 1
20:30 Superfly
22:25 Vin britanicii
00:00 Venom
01:50 Super polițiști 2
03:30 Bani murdari
05:15 O săptămână nebună
06:00 Prințul Persiei: Nisipurile timpului
07:55 CHIPS: Polițiști de belea
09:35 Borg vs. McEnroe: Înfruntarea secolului
11:20 Silicon Valley - IV, Ep. 1
11:50 Silicon Valley - IV, Ep. 2
12:20 Grozavul și puternicul Oz
14:30 Cursa spre Witch Mountain
16:10 Labirintul: Tratament letal
18:30 Gösta - Ep. 9
19:00 Silicon Valley - IV, Ep. 3
19:30 Silicon Valley - IV, Ep. 4
20:00 The Deuce - II, Ep. 4
21:00 Cea mai puternică voce - Ep. 5
21:50 Cea mai puternică voce - Ep. 6
22:40 Grădina de bronz - II, Ep. 8
23:50 Doom Patrol - Ep. 7
00:50 Misiune: Imposibilă. Declinul
03:15 Grădina de bronz - II, Ep. 8
04:20 De neoprit
07:00 Piersici
08:20 În adâncuri
10:00 Fă-mi pe plac
11:35 Inteligență artificială
14:00 Anestezia
15:30 Fluturi
17:30 În adâncuri
19:10 Frații
21:00 Death wish - Răzbunarea
22:45 Pulp Fiction
01:20 Dispărută fără urmă
03:15 Copilul lui Rosemary
05:30 Anestezia
07:00 Educație la Paris
09:20 Spinosaurus
09:40 Gașca Blondini
11:25 Aurora Borealis: Luminile Nordului
13:10 Prietenele
14:35 Unicornul
16:05 La o distanță sigură
17:45 Gașca Blondini
19:30 Febra de sâmbătă seara
21:30 Banshee - IV, Ep. 7
22:15 Banshee - IV, Ep. 8
23:20 Veronica Guerin
01:00 Foxtrot
02:55 Legenda Ritei
04:40 Aritmie
06:40 Încredere oarbă

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again