close
premieră
ultima difuzare
06:00 Mă dau în vânt după cumpărături
07:45 Bastarzii
09:40 Sufletul petrecerii
11:25 Nebunia unei mame
12:55 Păpușile Muppet în turneu
14:40 Hotel Grand Budapest
16:20 Maleficent
18:00 Filme și vedete - XI, Ep. 31
18:30 Goosebumps 2: Halloween bântuit
20:00 Povestea slujitoarei - III, Ep. 3
20:50 Povestea slujitoarei - III, Ep. 4
21:40 Pearl Harbor
00:40 Pacientul englez
03:15 Vremuri grele la El Royale
05:30 Filme și vedete - XI, Ep. 31
07:00 Masha și ursul - Ep. 9-12
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 27
07:45 Tânărul Sheldon - II, Ep. 10
08:05 Ghost Rider
09:55 Camera lui Marvin
11:35 Pionierul - Ep. 1
12:35 Axios - II, Ep. 3
13:10 Tânărul Sheldon - II, Ep. 10
13:35 Succesiunea - Ep. 7
14:35 Taxi 5
16:20 În căutarea Tărâmului de Nicăieri
18:00 Angie Tribeca - IV, Ep. 7
18:20 Angie Tribeca - IV, Ep. 8
18:45 Roata minunilor
20:30 Incredibilii 2
22:25 Crima din Orient Express
00:15 Trăind printre demoni
02:05 Patru camere
03:40 Animale sociale
05:05 Crima din Orient Express
06:00 Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seeds - live în Copenhaga
07:30 Dragoste de adolescentă
08:55 Cina mea cu Hervé
10:40 Debarcaderul - Ep. 8
11:30 Totul despre sex - VI, Ep. 19: O americancă la Paris 1
12:00 Totul despre sex - VI, Ep. 20: O americancă la Paris 2
12:45 Krypton - II, Ep. 3
13:35 Ultimul drum al soldatului Chance
14:55 Povestea
16:45 Printre degete - III, Ep. 2
17:30 Ani și ani - Ep. 5
18:30 Divorț - III, Ep. 5
19:00 Silicon Valley - Ep. 1: Strategii de marketing
19:30 Silicon Valley - Ep. 2: Registrul acționarilor
20:00 Jucătorii - IV, Ep. 1
20:30 Jucătorii - IV, Ep. 2
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 18
21:30 Lunea neagră - Ep. 8
22:00 Animație la Casa Albă - II, Ep. 9
22:30 Povestea slujitoarei - III, Ep. 3
23:20 Povestea slujitoarei - III, Ep. 4
00:15 Downsizing. Mini-oamenii
02:30 Lunea neagră - Ep. 8
03:00 Animație la Casa Albă - II, Ep. 9
03:35 Solo: O poveste Star Wars
07:00 Moartea lui Jesus
08:40 Finalul călătoriei
10:30 Moșul cel rău
12:05 Fără onoare
14:15 Ursul Brigsby
15:55 Nume de femeie
17:25 Finalul călătoriei
19:15 Joel
21:00 Ucide-mă, monstrule!
22:50 Blaze
01:00 Salyut-7
03:00 Maestrul bețiv
04:50 Un musical plin de acțiune
05:25 Nume de femeie
07:00 Secretul fericirii
08:30 Capek și Masaryk
09:45 Rebelul din lanul de secară
11:35 În albastru
13:15 Octav
15:00 Un puști ca Jake
16:30 Hanna
18:25 Capek și Masaryk
19:45 Zagros
21:30 Familia
22:55 Un spectacol al ciudaților
00:25 Râzi sau mori
02:05 Prins la înghesuială
03:50 Joc distrugător
05:20 În albastru

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again