close
premieră
ultima difuzare
06:00 Casanova
07:50 Edge of Tomorrow: Prizonier în timp
09:45 Masca lui Zorro
12:00 Descendenții
13:55 Insula câinilor
15:35 Prințesa spaniolă - Ep. 7
16:30 Krypton - II, Ep. 3
17:20 Troia
20:00 Spărgătorul de nuci și cele patru tărâmuri
21:40 Euforia - Ep. 7
22:45 Chicago
00:35 O inimă normală
02:45 24 de ore de viață
04:15 300: Ascensiunea unui imperiu
07:00 Masha și ursul - Ep. 1-4
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 25
07:45 Tânărul Sheldon - II, Ep. 8
08:05 Einstein și Eddington
09:40 Christopher Robin și Winnie de Pluș
11:25 Surogate
12:55 Tânărul Sheldon - II, Ep. 8
13:20 Succesiunea - Ep. 5
14:15 Solo: O poveste Star Wars
16:25 Jim Năsturel și Lukas, mecanicul de locomotivă
18:15 Dragoste de adolescentă
19:40 Victoria - III, Ep. 7
20:30 True Detective - III, Ep. 1
21:25 True Detective - III, Ep. 2
22:25 Povestea slujitoarei - III, Ep. 1
23:10 Povestea slujitoarei - III, Ep. 2
00:00 Equilibrium
01:45 Vrabia roșie
04:00 Vin britanicii
05:30 Doi trubaduri la New York: Live la Londra
06:00 Suburbicon
07:45 Pirații! O bandă de neisprăviți
09:15 Alpha
10:50 Debarcaderul - Ep. 6
11:40 Totul despre sex - VI, Ep. 15: Catch-38
12:10 Totul despre sex - VI, Ep. 16: Din lac în puț
12:40 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 6
13:10 Angie Tribeca - IV, Ep. 7
13:30 Angie Tribeca - IV, Ep. 8
13:50 Grădina de bronz - II, Ep. 3
14:50 Catch-22 - Ep. 5
15:35 Îngerii lui Charlie: În goana mare
17:20 Familia Tenenbaum
19:10 Debarcaderul - Ep. 7
20:00 Totul despre sex - VI, Ep. 17: Războiul Rece
20:30 Totul despre sex - VI, Ep. 18: Sfârșitul unei ere
21:00 Printre degete - III, Ep. 2
21:50 Orașul de pe colină - Ep. 3
22:50 Divorț - III, Ep. 5
23:20 Equalizer 2
01:20 Equilibrium
03:05 Orașul de pe colină - Ep. 3
04:10 Nopți albe în Seattle
07:00 Breaking News
08:20 Hanna
10:10 Dunkirk
11:55 Blaze
14:00 Sindicatul câinilor Saint-Bernard
15:45 Carmen și Lola
17:30 Hanna
19:20 Pe aripile vulturilor
21:00 Veronica Guerin
22:35 Nu trage!
00:55 Tiger Milk
02:45 Urâți și răi
04:15 Americani răsfățați
05:40 Piersici
07:00 Limita mea
08:35 Top Gun
10:20 Un artist numit dezastru
12:05 Go!
13:45 Ted Gärdestad - povestea unui star
15:45 Războiul lumilor
17:40 Top Gun
19:30 Febra de sâmbătă seara
21:30 Un spectacol al ciudaților
23:00 Pororoca
01:30 Ostaticii
03:15 Nesupunere
05:10 Desenele ei

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again