close
premieră
ultima difuzare
06:00 Omul-Păianjen 3
08:20 Incredibilii 2
10:15 Hotel Transilvania 3: Monștrii în vacanță
11:55 Căutarea
13:40 Alpha
15:20 Familia Durrell - IV, Ep. 3
16:15 Micuțele mincinoase: Perfecționistele - Ep. 8
17:00 Prințesa spaniolă - Ep. 2
18:00 Omul-Furnică și Viespea
20:00 Christopher Robin și Winnie de Pluș
21:45 Marile minciuni nevinovate - II, Ep. 3
22:35 Euforia - Ep. 2
23:40 Gotti
01:30 Equilibrium
03:20 Forma apei
05:25 Filme și vedete - XI, Ep. 25
07:00 Povești cu Masha - Ep. 15-18
07:25 Angry Birds: serialul - Ep. 59
07:40 Cum să reușești în America - II, Ep. 5
08:10 Din nou acasă
09:45 Bine ai venit la Trouilly!
11:15 Paradis
12:55 Cum să reușești în America - II, Ep. 5
13:25 Redacția - Ep. 5
14:20 Break - puterea dansului
15:55 Thor
17:50 Thor: Întunericul
19:40 Victoria - III, Ep. 2
20:30 O dimensiune paralelă - II, Ep. 1
21:25 O dimensiune paralelă - II, Ep. 2
22:20 Miliarde - IV, Ep. 7
23:20 Legenda lui Slender Man
00:55 Confesiunile unei minți periculoase
02:45 RocknRolla
04:40 J. Edgar
06:00 O.G.
07:50 Minus 25° C
09:55 Liga dreptății
11:55 Totul despre sex - IV, Ep. 1: Agonie și Extacy
12:25 Totul despre sex - IV, Ep. 2: Criză de identitate
13:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 15
13:30 Angie Tribeca - IV, Ep. 1
13:55 O familie modernă - X, Ep. 19
14:20 Lupta perfectă - III, Ep. 8
15:10 Trei panouri lângă Ebbing, Missouri
17:05 Crima din Orient Express
19:00 Povestea slujitoarei - Ep. 10
20:00 Totul despre sex - IV, Ep. 3: Punctul pe i
20:30 Totul despre sex - IV, Ep. 4: Ce legătura are sexul cu asta ?
21:00 Roswell, New Mexico - Ep. 10
21:45 Nox - Ep. 4
22:35 Linia morții
00:25 Dispărută fără urmă
02:15 Crăciunul pentru îndrăgostiți
03:40 Nox - Ep. 4
04:30 George, trăsnitul junglei 2
07:00 A doua oară
08:45 Dispariția lui Sidney Hall
10:45 Darling
12:25 Un erou folk și un tip amuzant
13:55 În albastru
15:35 Legenda Ritei
17:15 Dispariția lui Sidney Hall
19:15 Edie
21:00 Richard al III-lea
22:45 Prinde-mă! Dacă poți
01:05 300: Ascensiunea unui imperiu
02:50 Furie
05:10 Un erou folk și un tip amuzant
06:40 Legături de familie
07:00 Icebox
08:25 Sarah și Saleem
10:35 Valea florilor
12:05 Inteligență artificială
14:30 Pe aripile vulturilor
16:10 Averno
17:40 Sarah și Saleem
19:50 Pescărușul
21:30 O tipă amuzantă
23:15 Finalul conflictului
01:00 Fahrenheit 451
02:45 Legiunea
04:25 Vânătoarea lui Octombrie Roșu
06:40 Lumea de la fereastră

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again