close_x  
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Ultimul drum al soldatului Chance
07:20 Maleficent
09:00 Rio 2
10:40 Lista mamei
12:25 CHIPS: Polițiști de belea
14:10 Speed Racer
16:25 Geostorm: Pericol global
18:15 Universitatea monștrilor
20:00 Overlord
21:50 Deadwood
23:40 Eroii monumentelor
01:40 Patru camere
03:15 Rugăciunea vânătorului
04:45 Nu am terminat încă
05:30 Filme și vedete - XI, Ep. 25
07:00 Winnie de pluș
08:05 Peter Iepurașul
09:40 Exodus: Zei și regi
12:05 Mă simt frumoasă
13:55 Cursă fără frâne
15:25 Mereu la prima întâlnire
17:05 Paradis
18:45 O săptămână nebună
20:30 Clubul femeilor dezlănțuite
22:15 Templierii - II, Ep. 5
23:05 Euforia - Ep. 1
00:10 Marile minciuni nevinovate - II, Ep. 2
01:15 Șapte zile în Entebbe
03:05 Cei 12 invincibili
05:15 Clubul femeilor dezlănțuite
06:00 Bătălia sexelor
08:00 Edge of Tomorrow: Prizonier în timp
09:55 Taxi 5
11:35 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 15
12:05 Familia Durrell - IV, Ep. 3
12:55 Downsizing. Mini-oamenii
15:05 Animație la Casa Albă - II, Ep. 3
15:40 Miliarde - IV, Ep. 7
16:45 Prințesa spaniolă - Ep. 1
17:40 Victoria - III, Ep. 1
18:30 Roswell, New Mexico - Ep. 9
19:15 Micuțele mincinoase: Perfecționistele - Ep. 7
20:00 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 1: Winterfell
20:50 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 2: Cavaler al Celor Șapte Regate
21:45 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 3
23:05 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 4
00:20 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 5
01:35 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 6
02:55 Marea partidă: Tiger versus Phil
03:40 Vrabia roșie
07:00 Vrăjitoarea de la amiază
08:30 Roman J. Israel, Esq.
10:35 Good Will Hunting
12:45 Trei piscuri
14:20 Ultimul portret
15:50 Băieți de școală veche
17:25 Vrăjitoarea de la amiază
18:55 Roman J. Israel, Esq.
21:00 Războinicul - Ep. 8
21:50 Gomora - IV, Ep. 8
22:35 Jocul de-a detectivii
00:15 Bel Canto
01:55 Joc distrugător
03:25 Războinicul - Ep. 8
04:15 Gomora - IV, Ep. 8
05:00 Ruptura
05:25 Trei piscuri
07:00 Călărețul
08:45 Femeia merge înainte
10:30 Proasta creștere a lui Cameron Post
12:05 Ultima călătorie a lui Leander
13:55 Singură la nunta mea
15:55 Fără onoare
18:05 Călărețul
19:50 Femeia merge înainte
21:30 O tipă amuzantă
23:15 Talentatul domn Ripley
01:35 Semne
03:20 Țapi ispășitori
05:10 Fum de țigară

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again