close
premieră
ultima difuzare
06:00 Omul-Furnică și Viespea
08:00 Tânărul Sheldon - II, Ep. 20
08:20 O familie modernă - X, Ep. 16
08:45 Solo: O poveste Star Wars
11:00 Borg vs. McEnroe: Înfruntarea secolului
12:45 Hotel Transilvania 3: Monștrii în vacanță
14:20 CHIPS: Polițiști de belea
16:00 Venom
17:50 Pe platourile de filmare - XVI, Ep. 22
18:20 Alpha
20:00 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 1: Winterfell
20:50 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 2: Cavaler al Celor Șapte Regate
21:50 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 3
23:10 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 4
00:30 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 5
01:50 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 6
03:15 Annabelle 2
05:10 Nu am terminat încă
07:00 Masha și ursul - Ep. 1-4
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 42
07:45 Gașca de la IT - IV, Ep. 3
08:15 Ghost Rider
10:10 Cursa spre Witch Mountain
11:55 Cronicile din Narnia: Călătorie pe mare cu Zori-de-Zi
13:50 Gașca de la IT - IV, Ep. 3
14:15 Divizia din Berlin - II, Ep. 7
15:05 Zâmbetele unor bărbați triști
16:45 Vin britanicii
18:25 King Arthur: Legenda sabiei
20:30 Deadpool 2
22:30 Clubul femeilor dezlănțuite
00:15 Fargo - III, Ep. 10
01:05 Kingsman: Cercul de Aur
03:25 Deadpool 2
05:25 Paradis
06:00 Liga dreptății
08:00 Familia Tenenbaum
09:55 Hotelul Marigold
12:00 Nixon
15:10 Downsizing. Mini-oamenii
17:25 Linia morții
19:15 Actul - Ep. 7
20:10 Obsesia Evei - II, Ep. 5
21:00 Trei panouri lângă Ebbing, Missouri
22:55 Trăind printre demoni
00:45 Dispărută fără urmă
02:40 Trei panouri lângă Ebbing, Missouri
04:35 O iarnă regală
07:00 Măsura unui bărbat
08:40 Gașca Blondini
10:25 Soția
12:05 Alpii magici
12:25 Tandrețe
14:15 Ultima speranță
15:50 Povestea lui Asher
17:25 Gașca Blondini
19:10 Carmen și Lola
21:00 Sindicatul câinilor Saint-Bernard
22:45 Tiger Milk
00:35 Cine va salva trandafirii?
02:20 Războinicul - Ep. 5
03:10 Gomora - IV, Ep. 5
03:55 Un erou folk și un tip amuzant
05:30 Ultima speranță
07:00 Firma
09:35 Vânătorul de recompense 2049
12:15 Icebox
13:40 Liniștea
15:15 Ursul Brigsby
16:55 Finalul călătoriei
18:45 Vânătorul de recompense 2049
21:30 Tot acest jazz
23:30 Banshee - II, Ep. 1
00:20 Banshee - II, Ep. 2
01:20 În vacanță
02:55 Mâini ucigașe
04:30 În larg
05:00 Știri de acasă

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again