close
premieră
ultima difuzare
06:00 Valerian și orașul celor o mie de planete
08:20 Săraci, dar bogați
10:00 O altă poveste încâlcită
11:00 Roata minunilor
12:45 Povestea lui Johnny Cash
15:00 Lucruri mai bune - III, Ep. 6
15:30 SMILF - II, Ep. 6
16:05 Un scandal britanic - Ep. 2
17:05 Domnul Jack - Ep. 1
18:10 Moromeții 2
20:00 Equalizer 2
22:00 Urzeala tronurilor - VIII, Ep. 2
23:05 În întuneric
00:50 Cursă fără frâne
02:20 Un atac de panică
04:00 Equalizer 2
07:00 Povești stranii cu Masha - Ep. 15-18
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 14
07:45 Casa minciunilor - V, Ep. 3
08:20 Hotel Transilvania 3: Monștrii în vacanță
10:05 Geostorm: Pericol global
12:00 Peter Iepurașul
13:40 Casa minciunilor - V, Ep. 3
14:10 Miliarde - II, Ep. 10
15:10 Cei 6 super eroi
16:55 Semne
18:45 Actul - Ep. 1
19:45 Moșteniri - Ep. 16
20:30 Templierii - Ep. 3
21:10 Templierii - Ep. 4
21:55 Debarcaderul - Ep. 7
22:45 Academia asasinilor - Ep. 10
23:35 Școala sub teroare
01:20 Șapte zile în Entebbe
03:05 Tulburare
04:40 Filme și vedete - XI, Ep. 16
05:10 Diavolul se îmbracă de la Prada
06:00 În furtună
07:35 Ultimul drum al soldatului Chance
08:50 King Arthur: Legenda sabiei
10:55 Misterul lacului - Ep. 7
11:55 Castle Rock - Ep. 4
12:45 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 8
13:15 Tânărul Sheldon - II, Ep. 4
13:35 O familie modernă - X, Ep. 10
14:00 Statutul lui Brad
15:40 Operațiunea „Cazinoul”
17:05 X-Men: Cei dintâi
19:15 Misterul lacului - II, Ep. 1
20:10 Castle Rock - Ep. 5
21:00 Roswell, New Mexico - Ep. 1
21:45 Fargo - III, Ep. 5
22:45 Cei 12 invincibili
01:00 Praf de pușcă - Ep. 1
02:00 Praf de pușcă - Ep. 2
03:05 Fargo - III, Ep. 5
04:10 Pasager în trenul terorii
07:00 O pisică disfuncțională
08:40 Breaker Morant
10:25 Roman J. Israel, Esq.
12:25 Scandalul Larry Flynt
14:30 Escapada
16:05 Dave a făcut un labirint
17:30 Breaker Morant
19:20 Ursul Brigsby
21:00 Leisure seeker
22:50 Pulp Fiction
01:25 Cățea
03:05 Mâini ucigașe
04:40 Vanilla Sky
07:00 Cadillac Records
08:50 Cușca lui Nicole
09:10 Pescărușul
10:50 Hochelaga, pământul sufletelor
12:30 Vedetele de film nu mor în Liverpool
14:15 Strălucire
16:00 O împușcătură în întuneric
17:45 Pescărușul
19:25 Supraviețuitorii
21:30 Capek și Masaryk
22:50 Rana
00:20 Ultimul locuitor
01:45 Legenda Ritei
03:25 Gașca Blondini
05:10 Liftul
05:30 Lumina ochilor mei

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again