close
premieră
ultima difuzare
06:00 Arthur
07:50 Pete de iarbă
09:15 Incredibilii 2
11:10 Alegeri americane
13:05 Șefi de coșmar 2
14:55 Hotel Transilvania 3: Monștrii în vacanță
16:35 Moromeții 2
18:25 O familie modernă - X, Ep. 8
18:45 Tânărul Sheldon - II, Ep. 17
19:10 Fargo - III, Ep. 3
20:00 Chicago
21:55 Un adevăr dureros
23:10 Dispărută fără urmă
01:05 Hazardul moral
02:45 Gotti
04:35 Cum să-ți găsești jumătatea în era digitală
07:00 Masha și ursul - Ep. 17-20
07:30 Casa minciunilor - IV, Ep. 1
08:00 Conversații la frizerie - Ep. 1
08:25 George, trăsnitul junglei 2
09:55 Păpușile Muppet în turneu
11:40 Statutul lui Brad
13:20 Casa minciunilor - IV, Ep. 1
13:50 Miliarde - Ep. 8
14:45 Percy Jackson și Olimpienii: Hoțul fulgerului
16:45 Grozavul și puternicul Oz
19:00 Vicepreședinta - VII, Ep. 1
19:30 Barry - II, Ep. 1
20:00 Lunea neagră - Ep. 9
20:30 Iubindu-l pe Pablo, urându-l pe Escobar
22:35 Tulburare
00:15 Opt zile - Ep. 3
01:10 Șeriful - II, Ep. 3
02:00 Școala sub teroare
03:45 Equilibrium
05:30 Rugăciunea vânătorului
06:00 Wall Street
08:10 Wall Street: Banii sunt făcuți să circule
10:25 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 3: Dreptatea reginei
11:25 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 4: Pradă de război
12:15 Einstein și Eddington
13:50 Tata în război cu... tata 2
15:30 Debarcaderul - Ep. 5
16:15 Lucruri mai bune - III, Ep. 4
16:45 SMILF - II, Ep. 4
17:15 Fără zgomot!
18:50 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 5: Rondul de Est
19:50 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 6: Dincolo de Zid
21:00 Prietena mea genială - Ep. 7
22:00 Prietena mea genială - Ep. 8
23:05 Mamă!
01:15 Domnul și doamna Adelman
03:25 Omul care aduce iarba - III, Ep. 7
03:55 Prietena mea genială - Ep. 7
04:50 Prietena mea genială - Ep. 8
07:00 O expediție periculoasă
08:55 Graffiti
09:30 Calcă apăsat: Povestea lui Dewey Cox
11:05 Casa care picura sânge
12:55 Cornelius, un morar special
14:45 Hereafter: Dincolo de viață
16:55 Moartea unui comis-voiajor
19:10 O nouă viață
21:00 Pe aripile vulturilor
22:35 Katie își ia la revedere
00:05 Șoferul de taxi
02:00 Cei vindecați
03:35 Ce să faci în Denver după moarte
05:30 Anestezia
07:00 Soarele de la miezul nopții
08:30 Pustnicii
10:20 Firma
12:50 Secretul fericirii
14:15 Căminul ideal
15:45 Hochelaga, pământul sufletelor
17:25 Pustnicii
19:15 În căutarea lui Forrester
21:30 Grisse - Ep. 6
22:30 Cadillac Records
00:20 Foxtrot
02:15 Tess
03:45 Lola Pater
05:20 Un ultim lucru

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again