close
premieră
ultima difuzare
06:00 Statutul lui Brad
07:45 Peter Iepurașul
09:20 Omul-Furnică și Viespea
11:20 Aventurile lui Olaf
11:45 Jumanji: Aventură în junglă
13:45 Ziua îndrăgostiților
15:50 Geostorm: Pericol global
17:40 Filme și vedete - XI, Ep. 13
18:10 Gotti
20:00 Opt zile - Ep. 3
20:45 Șeriful - II, Ep. 3
21:35 Legea nopții
23:45 War Dogs: Tipii cu Arme
01:40 Luna lui Jupiter
03:50 Legea nopții
07:00 Masha și ursul - Ep. 1-4
07:30 Casa minciunilor - III, Ep. 9
08:00 Einstein și Eddington
09:30 Operațiunea „Cazinoul”
11:00 O inventatoare în Silicon Valley
13:00 Casa minciunilor - III, Ep. 9
13:30 Miliarde - Ep. 4
14:30 Pacientul englez
17:10 Tânărul Sheldon - II, Ep. 16
17:30 O familie modernă - X, Ep. 7
17:55 Familia Heck - IX, Ep. 24
18:25 Domnul și doamna Adelman
20:30 Neînfricată
22:05 X-Men: Cei dintâi
00:20 Alegerea regelui
02:35 O inimă normală
04:50 X-Men: Cei dintâi
06:00 Vincent și sfârșitul lumii
08:05 Amanda Seales – Stand-Up Special
09:05 RocknRolla
10:55 Urzeala tronurilor - VI, Ep. 7: Omul distrus
11:45 Urzeala tronurilor - VI, Ep. 8: Nimeni
12:45 Academia asasinilor - Ep. 6
13:45 Spencer - Ep. 14
14:30 Moșteniri - Ep. 12
15:15 Moșul cel rău
16:50 Bărbatul cu inima de fier
18:50 Urzeala tronurilor - VI, Ep. 9: Bătălia bastarzilor
19:50 Urzeala tronurilor - VI, Ep. 10: Vânturile iernii
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 1
21:30 Omul care aduce iarba - III, Ep. 7
22:00 Conversații la frizerie - Ep. 1
22:30 Conversații la frizerie - Ep. 2
23:05 Conversații la frizerie - Ep. 3
23:35 Opt zile - Ep. 3
00:30 Șeriful - II, Ep. 3
01:25 Vrabia roșie
03:50 Omul care aduce iarba - III, Ep. 7
04:20 Conversații la frizerie - Ep. 1
04:50 Conversații la frizerie - Ep. 2
05:25 Conversații la frizerie - Ep. 3
07:00 Philadelphia
09:05 Hereafter: Dincolo de viață
11:10 Inteligență artificială
13:35 Jaf în stil italian
15:25 Teheran tabu
17:05 Hereafter: Dincolo de viață
19:15 Truman Show
21:00 Noiembrie
22:55 Femeia merge înainte
00:40 Capote
02:35 Păsările galbene
04:10 O pasăre albastră în inima mea
05:40 Doi străini pe drum
07:00 Copii atomici
08:35 Proiectul Florida
10:25 Centaur
11:55 La prima lumină
13:25 Îngerul meu
14:45 Virgini
16:20 Drumul către Marte
17:55 Proiectul Florida
19:50 Paradis
21:30 Pororoca
00:05 Educație la Paris
02:25 Colateral
04:25 Culoarea sentimentelor

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again