close
premieră
ultima difuzare
06:00 Warm Springs
08:00 Tânărul Sheldon - II, Ep. 13
08:20 O familie modernă - X, Ep. 4
08:40 Familia Heck - IX, Ep. 21
09:05 Răzbunătorii: Războiul Infinitului
11:35 Temple Grandin
13:25 Prințul Persiei: Nisipurile timpului
15:25 Solo: O poveste Star Wars
17:40 Pe platourile de filmare - XVI, Ep. 9
18:10 Geostorm: Pericol global
20:00 Eu sunt noaptea - Ep. 1
21:00 Punct și de la capăt - III, ep. 7
21:30 Lunea neagră - Ep. 6
22:05 Brexit
23:40 Pavel, apostolul lui Hristos
01:30 Semne
03:15 Incursiune în necunoscut cu Alexandra Pelosi
04:15 Insidious: Ultima cheie
07:00 Masha și ursul - Ep. 9-12
07:30 Casa minciunilor - II, Ep. 2
08:00 Povestirile lui Mater
08:40 Cu drag, Simon
10:30 Pacientul englez
13:10 Casa minciunilor - II, Ep. 2
13:40 Lumea de dincolo - Ep. 5
14:25 Mereu la prima întâlnire
16:05 Ziua când tatăl meu a devenit un tufiș
17:35 Nostalgie
19:30 Două regine cool - II, Ep. 1
20:30 Deadpool 2
22:25 Un atac de panică
00:05 Luther - V, Ep. 2
01:00 Povestea slujitoarei - Ep. 3
01:50 Povestea slujitoarei - Ep. 4
02:45 Deadpool 2
04:45 Vârsta inocenței
06:00 Săraci, dar bogați
07:45 Liga dreptății
09:45 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 2
10:15 Punct și de la capăt - III, ep. 6
10:50 Lunea neagră - Ep. 5
11:25 Urzeala tronurilor - II, Ep. 9: Bătălia
12:20 Urzeala tronurilor - II, Ep. 10: Valar Morghulis
13:25 Hotelul Marigold
15:30 Înzestrată
17:10 Sirena - II, Ep. 3
18:15 Debarcaderul - Ep. 1
19:10 Urzeala tronurilor - III, Ep. 1: Valar Dohaeris
20:05 Urzeala tronurilor - III, Ep. 2: Aripi negre, vorbe negre
21:00 Eu sunt noaptea - Ep. 1
22:00 Punct și de la capăt - III, ep. 7
22:30 Lunea neagră - Ep. 6
23:05 Mamă!
01:20 Eu sunt noaptea - Ep. 1
02:20 Punct și de la capăt - III, ep. 7
02:55 Lunea neagră - Ep. 6
03:30 Spielberg
07:00 Hawaii
08:55 O inimă liniștită
10:30 Eva
10:50 Anna și Ben
12:25 Zama
14:25 Sus, în aer
16:15 Babilon în Brooklyn
17:40 O inimă liniștită
19:20 Brazilienii
21:00 Krystal
22:35 Joc distrugător
00:05 Turnul Întunecat
01:40 Riposta - VI, Ep. 1
02:25 Riposta - VI, Ep. 2
03:15 Omul de gheață
04:50 Despre dragoste. Doar pentru adulți
06:35 Valiza
07:00 Pubertatea unei fete
08:35 Joaca de-a spionii
10:05 Erou din întâmplare
12:00 Pustnicii
13:50 O pisică disfuncțională
15:25 Doi călători misterioși
16:45 Limita mea
18:20 Joaca de-a spionii
19:50 Dovada
21:30 Cei mai frumoși ani
23:30 Grisse - Ep. 1
00:25 Pororoca
03:00 Nico, 1988
04:30 Erou din întâmplare
06:30 Întâlniri pământene

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again