close
premieră
ultima difuzare
06:00 Legea pământului
08:05 Mișcarea perfectă
09:50 Hook
12:10 CHIPS: Polițiști de belea
13:55 Abulele
15:35 Borg vs. McEnroe: Înfruntarea secolului
17:25 Filme și vedete - XI, Ep. 9
17:55 King Arthur: Legenda sabiei
20:00 O dimensiune paralelă - II, Ep. 7
20:50 O dimensiune paralelă - II, Ep. 8
21:45 Îngerii lui Charlie: În goana mare
23:35 Forma apei
01:40 Legea nopții
03:50 Îngerii lui Charlie: În goana mare
05:35 Date night
07:00 Masha și ursul - Ep. 5-8
07:30 Casa minciunilor - II, Ep. 1
08:00 O buclă în timp
09:50 Tad și secretul regelui Midas
11:15 Marea partidă: Tiger versus Phil
12:00 Parkland
12:30 Casa minciunilor - II, Ep. 1
13:00 Lumea de dincolo - Ep. 4
13:45 Sully
15:20 Diferit, la fel ca mine
17:20 Tânărul Sheldon - II, Ep. 12
17:40 O familie modernă - X, Ep. 3
18:05 Familia Heck - IX, Ep. 20
18:30 Gardienii galaxiei
20:30 Aventurile Căpitanului Underpants
22:00 Bătălia sexelor
00:00 Spune-mi o poveste - Ep. 8
00:50 Dincolo de trecut
03:00 Inamicul statului
05:15 Șase zile, șapte nopți
06:00 Jurnalul unui puști
07:30 Jurnalul unui puști 2: Rodrick e cel mai tare
09:10 Geostorm: Pericol global
11:05 Urzeala tronurilor - II, Ep. 7: Un bărbat fără onoare
11:55 Urzeala tronurilor - II, Ep. 8: Prințul din Winterfell
12:50 Luther - V, Ep. 2
13:45 Academia asasinilor - Ep. 2
14:30 Spencer - Ep. 10
15:15 Moșteniri - Ep. 8
16:00 Emoji - Filmul. Aventura zâmbăreților
17:30 O iarnă regală
19:00 Urzeala tronurilor - II, Ep. 9: Bătălia
19:55 Urzeala tronurilor - II, Ep. 10: Valar Morghulis
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 2
21:30 Omul care aduce iarba - III, Ep. 3
22:00 Două regine cool - II, Ep. 1
23:00 O dimensiune paralelă - II, Ep. 7
23:50 O dimensiune paralelă - II, Ep. 8
00:50 Roata minunilor
02:30 Omul care aduce iarba - III, Ep. 3
02:55 Două regine cool - II, Ep. 1
04:15 Înzestrată
07:00 Totul sau nimic
08:40 Omul-Păianjen: Întoarcerea acasă
10:50 Rebelul din lanul de secară
12:35 Collateral Beauty: A doua șansă
14:10 Escapada
15:40 Zombillenium
17:00 Omul-Păianjen: Întoarcerea acasă
19:10 Nebunia regelui George
21:00 Joc distrugător
22:30 Nesupunere
00:25 Piersici
01:50 Ostaticii
03:35 Pur-sânge
05:20 Lila și Mo
07:00 Prietenul imaginar
08:30 Versuri despre uitare
10:00 Regina fricii
11:45 Meda sau Partea nu prea fericită a lucrurilor
13:10 Marele jaf al trenului
15:00 Familia Addams
16:40 Valorile familiei Addams
18:15 Versuri despre uitare
19:50 Camera lui Marvin
21:30 Cu sau fără reguli
23:10 Soții moderne
00:55 Prins la înghesuială
02:40 Fără limite
04:25 Maki și Zorro
05:00 Marele jaf al trenului

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again