close
premieră
ultima difuzare
06:00 Crăciunul pentru îndrăgostiți
07:25 O buclă în timp
09:15 Ziua când tatăl meu a devenit un tufiș
10:40 Einstein și Eddington
12:15 Diavolul se îmbracă de la Prada
14:05 Tata în război cu... tata 2
15:45 Spune-mi o poveste - Ep. 8
16:35 Povestea slujitoarei - Ep. 3
17:25 Povestea slujitoarei - Ep. 4
18:20 Insula câinilor
20:00 Iubindu-l pe Pablo, urându-l pe Escobar
22:00 True Detective - III, Ep. 8
23:20 RocknRolla
01:10 IT
03:20 Strania poveste a lui Benjamin Button
07:00 Povestirile lui Mater
07:40 Casa minciunilor - Ep. 11 - Afaceri
08:10 Batman versus Superman: Zorii dreptății
10:40 Bill Maher Live Special
11:50 1945
13:20 Casa minciunilor - Ep. 11 - Afaceri
13:55 Lumea de dincolo - Ep. 2
14:40 Animale fantastice și unde le poți găsi
16:55 Forma apei
19:00 Sirena - II, Ep. 2
19:40 Moșteniri - Ep. 8
20:30 Orbit de lumini - Ep. 1
21:30 Orbit de lumini - Ep. 2
22:30 Divizia din Berlin - III, Ep. 10
23:30 Academia asasinilor - Ep. 2
00:35 O săptămână nebună
02:20 Snake Eyes
04:00 Pete Holmes: curat murdar
05:00 Linia morții
06:00 Răzbunătorii: Războiul Infinitului
08:40 Dincolo de trecut
11:00 Urzeala tronurilor - II, Ep. 3: Viclenie
11:50 Urzeala tronurilor - II, Ep. 4: Grădina oaselor
12:40 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 1
13:10 Tânărul Sheldon - II, Ep. 12
13:30 O familie modernă - X, Ep. 3
13:55 La revedere, Christopher Robin
15:40 Am cumpărat o grădină zoologică
17:40 Șoc și groază
19:15 Urzeala tronurilor - II, Ep. 5: Fantoma de la Harrenhal
20:05 Urzeala tronurilor - II, Ep. 6: Zeii vechi și noi
21:00 Spencer - Ep. 10
21:45 Luther - V, Ep. 2
22:45 Dunkirk
00:35 Insidious: Ultima cheie
02:20 Două regine cool - Ep. 4
03:20 Luther - V, Ep. 2
04:20 Cod roșu de jaf
07:00 Născuți romantici
08:40 Gripsholm
10:20 Proiectul Florida
12:15 Nesupunere
14:10 Strălucire
15:55 Căminul ideal
17:30 Gripsholm
19:10 Cofetarul
21:00 Pororoca
23:35 Recoltă amară
01:20 Penitentul
03:20 Maestrul loviturii Shadowless: Wong Kei-Ying
04:55 Supraviețuitorii
07:00 Candoarea fratelui meu
08:55 Brigada sinucigașilor
10:55 Dictatorul
12:15 Ellen
13:30 Maestrul bețiv
15:20 Fotbalistul shaolin
17:15 Brigada sinucigașilor
19:15 Vanilla Sky
21:30 Soții moderne
23:15 Încă mă ascund să fumez
00:45 Păsările galbene
02:20 Inamicul e aproape
04:30 Birdboy: Copiii uitați
05:45 Ellen

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again