close
premieră
ultima difuzare
06:00 Din nou acasă
07:35 Tânărul Sheldon - II, Ep. 12
07:55 O familie modernă - X, Ep. 3
08:15 Familia Heck - IX, Ep. 20
08:40 Pantera neagră
10:50 Aventurile lui Olaf
11:15 Planeta Maimuțelor: Războiul
13:35 Șefi de coșmar 2
15:25 Iubindu-l pe Pablo, urându-l pe Escobar
17:30 Pe platourile de filmare - XVI, Ep. 8
18:00 Bătălia sexelor
20:00 True Detective - III, Ep. 8
21:20 Punct și de la capăt - III, ep. 6
21:55 Lunea neagră - Ep. 5
22:25 Vrabia roșie
00:45 Trei panouri lângă Ebbing, Missouri
02:40 24 de ore de viață
04:15 Cina mea cu Hervé
07:00 Povești cu Masha - Ep. 19-22
07:25 Casa minciunilor - Ep. 9 - Uroborus
07:55 Planeta Petrila
09:20 Minus 25° C
11:20 Șoc și groază
12:55 Casa minciunilor - Ep. 9 - Uroborus
13:30 Faimoasă și îndrăgostită - II, Ep. 10
14:15 Thor
16:10 Thor: Întunericul
18:00 Rugăciunea vânătorului
19:30 Două regine cool - Ep. 4
20:30 Obsesia trecutului
22:15 Mamă!
00:20 Luther - V, Ep. 1
01:20 Povestea slujitoarei - Ep. 1
02:15 Povestea slujitoarei - Ep. 2
03:05 Colecționarul de oase
05:05 Un destin special
06:00 Regele Leu 2: Regatul lui Simba
07:20 Jumanji: Aventură în junglă
09:20 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 1
09:55 Punct și de la capăt - III, ep. 5
10:25 Lunea neagră - Ep. 4
11:00 Urzeala tronurilor - Ep. 9: Baelor
11:55 Urzeala tronurilor - Ep. 10: Foc și sânge
12:50 Viața lui Mike Nichols
14:00 Temple Grandin
15:50 Dragoste de adolescentă
17:20 Sirena - II, Ep. 2
18:10 Divizia din Berlin - III, Ep. 10
19:15 Urzeala tronurilor - II, Ep. 1: Nordul își amintește
20:05 Urzeala tronurilor - II, Ep. 2: Moartea
21:00 True Detective - III, Ep. 8
22:15 Punct și de la capăt - III, ep. 6
22:45 Lunea neagră - Ep. 5
23:15 IT
01:25 True Detective - III, Ep. 8
02:40 Punct și de la capăt - III, ep. 6
03:10 Lunea neagră - Ep. 5
03:40 Descendenții
05:30 Filme și vedete - XI, Ep. 1
07:00 Hereafter: Dincolo de viață
09:05 Godzilla
11:05 Nesupunere
12:55 Hollywoodland
15:00 Thelma
16:55 Godzilla
18:55 Philadelphia
21:00 Quintă Royală
23:00 Sin City
01:10 În acea noapte - Ep. 8
02:45 Polițistul
04:40 Feerie de iarnă
05:05 Aritmie
07:00 Ce știi tu despre mine
09:05 Inteligență artificială
11:25 Deschis la orice
13:05 Finalul călătoriei
14:50 Strigă-mă pe numele tău
17:00 Dincolo de podul Brooklyn
18:50 Vânătorul de recompense 2049
21:30 Breaker Morant
23:15 Knick - II, Ep. 9
00:05 Knick - II, Ep. 10
01:05 Profesorul Marston și femeile fantastice
03:00 Finalul conflictului
04:45 Piatră pe inimă

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again