close
premieră
ultima difuzare
06:00 Sufletul petrecerii
07:45 Câini și pisici
09:15 X-Men: Dark Phoenix
11:10 Șefi de coșmar 2
12:55 Bill Maher Live Special
14:05 Stan și Ollie
15:40 Pe platourile de filmare - XVII, Ep. 5
16:15 Cuvântul L: generația Q - Ep. 4
17:20 De cealaltă parte a justiției
20:00 Britannia - II, Ep. 3
20:50 Babylon Berlin - II, Ep. 3
21:45 Babylon Berlin - II, Ep. 4
22:35 Exodus: Zei și regi
01:05 8 MM
03:00 Sângele apă nu se face
04:30 Nebunia unei mame
07:00 Masha și ursul - II, Ep. 13-16
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 38
07:45 Silicon Valley - II, Ep. 1: Sand Hill Shuffle
08:15 Quintă Royală
10:15 Moromeții 2
12:05 Caisă
13:30 Doom Patrol - Ep. 9
14:15 Silicon Valley - II, Ep. 1: Sand Hill Shuffle
14:45 Pearl Harbor
17:45 Misiune: Imposibilă. Declinul
20:10 Tânărul Sheldon - III, Ep. 4
20:30 Hotel Transilvania 3: Monștrii în vacanță
22:05 Alita: Îngerul războinic
00:05 Bani murdari
01:50 Scapă, dacă poți!
03:30 Crăciunul în Grand Valley
04:55 Coldplay: Live în São Paulo
06:00 Brexit
07:35 G-Force: Salvatorii planetei
09:05 Mary Poppins revine
11:15 Urzeala tronurilor - IV, Ep. 7: Mierla
12:05 Urzeala tronurilor - IV, Ep. 8: Muntele și Vipera
13:00 Tomorrowland: Lumea de dincolo de mâine
15:10 Moșteniri - II, Ep. 4
15:55 Spencer - II, Ep. 4
16:40 Vremuri grele la El Royale
19:05 Urzeala tronurilor - IV, Ep. 9: Străjerii
19:55 Urzeala tronurilor - IV, Ep. 10: Copiii
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 15
21:30 Conversații la frizerie - II, Ep. 1
22:00 Pas cu pas - Ep. 3
22:30 Britannia - II, Ep. 3
23:15 X - Scos din sistem
01:05 Gotti
02:55 Conversații la frizerie - II, Ep. 1
03:25 Pas cu pas - Ep. 3
04:00 Confesiunile unei minți periculoase
07:00 Ultima speranță
08:30 Alergătorul de la miezul nopții
10:00 Rango
11:50 Un transport periculos
13:30 Un miracol periculos
15:40 Mituri urbane - III: Andy Warhol și Donald Trump
16:05 Cu cât mă ignori mai mult...
17:45 Educatoarea
19:25 Alergătorul de la miezul nopții
21:00 Lajkó, țigan în cosmos
22:35 Gloria Bell
00:20 Respiră normal
02:00 Veronica Guerin
03:40 Alpha, dreptul de a ucide
05:10 Tandrețe
07:00 Un prezentator cu probleme
08:45 Dreamgirls
10:55 Zoolander
12:25 Legea pământului
14:30 O pisică disfuncțională
16:05 O aventură în trei
17:35 Dreamgirls
19:45 Culegătorii
21:30 Nico, 1988
23:05 Rosie
00:35 Noi
02:15 O pasăre albastră în inima mea
03:45 Ucide-mă, monstrule!
05:35 Icebox

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again