close
premieră
ultima difuzare
06:00 Descendenții
07:55 Am cumpărat o grădină zoologică
09:55 Speed Racer
12:10 Șefi de coșmar 2
14:00 Charleston
16:00 Geostorm: Pericol global
17:50 Animale fantastice și unde le poți găsi
20:00 Vrabia roșie
22:20 True Detective - III, Ep. 3
23:20 War Dogs: Tipii cu Arme
01:15 Avatar
04:00 True Detective - III, Ep. 4
05:10 Lumea de dincolo - II, Ep. 4
07:00 Wallace și Gromit: Pantalonii greșiți
07:30 Scurtmetraje Disney - IV
08:05 Legende din regatul bufnițelor
09:45 O buclă în timp
11:35 Labirintul: Tratament letal
14:00 Nopți albe în Seattle
15:45 Campionul
17:20 Băi, care mi-ai șutit mașina?
18:45 Dunkirk
20:30 Borg vs. McEnroe: Înfruntarea secolului
22:20 O noapte nebună, nebună
00:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 18
00:45 Camera 104 - II, Ep. 10
01:20 Scream 3
03:20 Cum să fii gigolo
05:20 O noapte nebună, nebună
06:00 Damilola, băiatul nostru iubit
07:30 Tu alegi!
09:05 Povestea unui cavaler
11:15 Moșteniri - Ep. 3
12:00 Tânărul Sheldon - II, Ep. 1
12:20 Familia Heck - IX, Ep. 16
12:45 Lupta perfectă - II, Ep. 3
13:35 Lupta perfectă - II, Ep. 4
14:25 Lupta perfectă - II, Ep. 5
15:20 Lupta perfectă - II, Ep. 6
16:10 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 50
16:45 Evadare din Dannemora - Ep. 8
17:50 Ray Donovan - VI, Ep. 10
18:55 Punct și de la capăt - III, ep. 1
19:25 Lunea neagră - Ep. 1
20:00 True Detective - III, Ep. 3
21:00 Succesul - Ep. 4
22:00 Divizia din Berlin - III, Ep. 6
23:05 O inimă normală
01:20 Sully
03:00 Domnul și doamna Adelman
05:00 C.B. Strike - Ep. 4
07:00 Bărbații nu plâng
08:40 Colateral
10:40 Hannah și surorile ei
12:25 Meda sau Partea nu prea fericită a lucrurilor
13:45 Frida
15:45 Jaf cu stil
17:20 Bărbații nu plâng
19:00 Colateral
21:00 Vedetele de film nu mor în Liverpool
22:50 Regele Lear
00:50 Virgini
02:25 Șapte minute
02:40 Ce să faci în Denver după moarte
04:35 Frida
06:35 Cușca lui Nicole
07:00 Frații Grimm
08:55 Dictatorul
10:20 Legenda Ritei
12:00 Menashe
13:25 Finalul călătoriei
15:10 La dolce vita
18:05 Frații Grimm
20:05 Dictatorul
21:30 La prima lumină
23:05 Teheran tabu
00:45 Inteligență artificială
03:10 Knick - II, Ep. 1
04:05 Knick - II, Ep. 2
05:05 Greva

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again