close
premieră
ultima difuzare
06:00 Un destin special
07:50 Legenda lui Tarzan
09:40 Ramona și Beezus
11:25 Pe platourile de filmare - XVI, Ep. 3
11:55 Deasupra tuturor
13:35 Nimeni nu e perfect
15:15 Verișoara mea Rachel
17:00 Liga dreptății
19:00 C.B. Strike - Ep. 4
20:00 O săptămână nebună
21:45 Elvis Presley, Partea I
23:35 Dispărută fără urmă
01:30 Rugăciunea vânătorului
03:00 Proud Mary - Asasina
04:30 Moșul cel rău
07:00 Povești cu Masha - Ep. 19-22
07:25 Cina de vineri - III, Ep. 5
07:50 CHIPS: Polițiști de belea
09:35 Păpușile Muppet în turneu
11:25 Red Dog - adevăratul Blue
13:00 Cina de vineri - III, Ep. 5
13:25 Familia Durrell - III, Ep. 6
14:15 Familia Robinson
15:50 Jack și uriașii
17:45 Omul spectacol
19:30 Punct și de la capăt - III, ep. 1
20:00 Lunea neagră - Ep. 1
20:30 Totem
22:00 Șoc și groază
23:30 Evadare din Dannemora - Ep. 7
00:35 Ray Donovan - VI, Ep. 9
01:40 Temple Grandin
03:30 Sucker Punch: Evadare din realitate
05:20 Mișcarea perfectă
06:00 În căutarea lui Fellini
07:45 The Waterboys
09:20 Gardienii galaxiei
11:25 Lupta perfectă - II, Ep. 4
12:20 Printre degete - Ep. 6
13:10 Ultimul drum al soldatului Chance
14:30 Patti Cake$
16:25 Cercul
18:15 Succesul - Ep. 3
19:15 Lupta perfectă - II, Ep. 5
20:10 Printre degete - Ep. 7
21:00 True Detective - III, Ep. 3
22:00 Presă - Ep. 4
23:00 Un atac de panică
00:45 Kingsman: Cercul de Aur
03:10 Presă - Ep. 4
04:05 Camera 104 - II, Ep. 9
04:30 Surogate
07:00 Centrul lumii
08:55 Scurte convorbiri
09:15 Collateral Beauty: A doua șansă
10:55 O nouă viață
12:45 Întâlniri pământene
13:10 Vânătorul de recompense 2049
15:55 Desenele ei
17:45 Collateral Beauty: A doua șansă
19:20 Dacă aș fi fost bărbat
21:00 Pulp Fiction
23:35 Urâți și răi
01:05 Desperado
02:50 Frankenstein
04:50 Frumoasa și câinii
06:30 Teatru TV prezintă: "Ruby Robinson"
07:00 Confesiunile unei minți periculoase
08:50 Burețelul Bob și coroana regelui Neptun
10:20 Lumea de la fereastră
10:40 Căminul ideal
12:10 Tigru și dragon
14:15 Mai bine nu se poate
16:30 Cine va salva trandafirii?
18:15 Burețelul Bob și coroana regelui Neptun
19:45 În adâncuri
21:30 Knick - II, Ep. 1
22:25 Knick - II, Ep. 2
23:30 Vânătorii de fantome
01:15 Vânătorii de fantome II
03:05 Curcubeul
04:45 Aventurile baronului Munchausen

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again