close
premieră
ultima difuzare
06:00 Leisure seeker
07:50 Goosebumps 2: Halloween bântuit
09:20 Vârsta inocenței
11:35 Povestirile lui Mater
12:15 Ferdinand
14:00 Căutarea
15:40 Cea mai puternică voce - Ep. 3
16:30 Cea mai puternică voce - Ep. 4
17:20 Krypton - II, Ep. 6
18:10 Pe plaja Chesil
20:00 Mary Poppins revine
22:15 Succesiunea - II, Ep. 2
23:20 Nu mă atinge-mă
01:30 Hook
03:50 Cei 12 invincibili
07:00 Povești cu Masha - Ep. 6-10
07:30 Angry Birds: serialul - Ep. 40
07:45 O balerină la Paris - Ep. 1
08:15 Downsizing. Mini-oamenii
10:25 Bohemian Rhapsody
12:35 O balerină la Paris - Ep. 1
13:05 Moșteniri - Ep. 10
13:45 Minți primejdioase
15:25 Strigă-mă pe numele tău
17:35 Sirena - II, Ep. 10
18:20 True Detective - III, Ep. 7
19:15 True Detective - III, Ep. 8
20:30 Povestea slujitoarei - III, Ep. 7
21:15 Povestea slujitoarei - III, Ep. 8
22:00 Umbre - Ep. 1
22:50 Umbre - Ep. 2
23:35 Bani murdari
01:20 Șoc și groază
02:55 Camera lui Marvin
04:35 Omul care l-a ucis pe Don Quijote
06:00 În furtună
07:40 Einstein și Eddington
09:15 Cei 6 super eroi
10:55 Silicon Valley - III, Ep. 1
11:25 Silicon Valley - III, Ep. 2
11:55 Știrile săptămânii cu John Oliver - VI, Ep. 20
12:25 Spencer - Ep. 3
13:05 Spencer - Ep. 4
13:50 Grădina de bronz - II, Ep. 6
14:50 Stare de asediu - Ep. 2
15:40 Lista mamei
17:25 Alpha
19:00 Silicon Valley - III, Ep. 3
19:30 Silicon Valley - III, Ep. 4
20:00 The Deuce - Ep. 7
21:00 Printre degete - III, Ep. 5
21:45 Orașul de pe colină - Ep. 6
22:45 Legenda lui Slender Man
00:25 Vremuri grele la El Royale
02:50 Orașul de pe colină - Ep. 6
03:55 Warm Springs
07:00 La răscruce de vânturi
08:45 Vrei să te însori cu mine ?
10:30 Tomb Raider: Începutul
12:25 Valea florilor
13:55 Cornelius, un morar special
15:45 Așa cum ești
17:30 Vrei să te însori cu mine ?
19:20 Drumul către Marte
21:00 Pulp Fiction
23:35 Atracție fatală
01:35 O pasăre albastră în inima mea
03:05 Pur-sânge
04:45 În larg
05:10 Cornelius, un morar special
07:00 Vânătorul de vedete
08:40 Copilul tăcut
09:05 Styx
10:40 Nixon
13:50 Raport special
16:15 Domnule
17:55 Styx
19:35 Thelma
21:30 Tranzit
23:10 Familia
00:30 Fluorescent
02:30 Katie își ia la revedere
04:00 Lola Pater
05:35 Aventuri la școală

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again