Advertisement
close_x  
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Kung Fu Panda 3
07:35 Totul despre Steve
09:15 Misterul din florărie
10:45 Doctor Strange
12:40 Războiul stelelor - Episodul IV: O nouă speranță
14:45 După realitate
16:15 Cursa
18:30 Jesse Stone: pierdut în Paradise
20:00 Divizia din Berlin - II, Ep. 2
20:55 Inimi cicatrizate
23:20 Umbre - II, Ep. 3
00:15 Fără armă în linia întâi
02:30 T2. Trainspotting
04:30 Bun venit în Zombieland
08:30 Mielul Shaun - III, Ep. 13-16
09:00 Domnișoara Sloane
11:10 Trumbo
13:15 Un minut de tăcere
14:50 Călătoria lui Fanny
16:25 Metropolitan prin excelență
17:50 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 9
18:25 Aliatul
20:30 Să furi de la un hoț
22:10 Viespea verde
00:10 Babylon Berlin - Ep. 7
00:55 Babylon Berlin - Ep. 8
01:45 Faimos ca un alb - Ep. 1
02:15 SMILF - Ep. 1
02:50 Graves - II, Ep. 3
03:25 Să furi de la un hoț
05:00 Viespea verde
06:00 Tinerețe
08:00 Drumul spre Oregon
09:40 Pasagerii
11:35 Sora Jackie - V, Ep. 9
12:00 Sora Jackie - V, Ep. 10
12:30 Familia Durrell - II, Ep. 3
13:20 Eu și monstrul meu
15:10 Francisc: Roagă-te pentru mine
16:55 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 43
17:25 Mașina de bani
19:05 Sora Jackie - VI, Ep. 1
19:35 Sora Jackie - VI, Ep. 2
20:05 Dexter - III, Ep. 5
21:00 Miliarde - Ep. 7
21:55 Miliarde - Ep. 8
22:55 Din adâncuri
00:25 Divizia din Berlin - II, Ep. 2
01:20 Victoria - II, Ep. 3
02:10 Dexter - III, Ep. 5
03:00 Bucla temporală
04:35 Din adâncuri
07:00 Barash
08:25 Moos
10:05 De neînlocuit
11:50 În sălbăticie
13:05 Adventureland
14:50 Trei polițiști de frontieră
16:15 Noua lume
17:45 Moos
19:20 Între mare și pământ
21:00 Legenda lui Ben Hall
23:20 Hipnotizatorul - Ep. 3
00:25 Hipnotizatorul - Ep. 4
01:30 Adolescenți amatori
03:05 Înviat din morți
04:55 Trei polițiști de frontieră
06:25 Scrisoare către Dumnezeu
07:00 Andrei Rublev
10:00 Teatru TV prezintă: "Ruby Robinson"
10:30 Ucenicia
12:05 O călătorie periculoasă
13:55 Șotronul
15:45 Vara lui Sangaile
17:15 Ucenicia
18:50 Toni Erdmann
21:30 Țâfnosul
23:15 Cu inima curată
00:55 Trei povești din Mumbai
02:45 Drumul spre adolescență
04:15 În vreme de război