Advertisement
close_x  
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Războiul stelelor - Episodul III: Răzbunarea Lorzilor Sith
08:20 În căutarea lui Fellini
10:05 Filme și vedete - IX, Ep. 46
10:35 Mirajul Dansului 3
12:10 Cu cele mai bune intenții
13:55 Doctor Strange
15:55 Miliarde - Ep. 5
16:50 Miliarde - Ep. 6
17:50 Copiii domnișoarei Peregrine: Între două lumi
20:00 Assassin's Creed: Codul asasinului
22:00 Umbre - II, Ep. 2
22:55 Babylon Berlin - Ep. 5
23:40 Babylon Berlin - Ep. 6
00:30 Duelul
02:20 Lebăda neagră
04:10 Dosarele X: Vreau să cred
08:30 Mielul Shaun - II, Ep. 37-40
09:00 Omul care a cunoscut infinitul
10:45 Îngerii lui Charlie
12:25 Familia Hollar
13:55 Revolta lui Atlas: Partea I
15:30 Revolta lui Atlas: Partea a II-a
17:20 O.J.: Made in America - Ep. 5
19:00 Stă să plouă cu chiftele
20:30 Viespea verde
22:30 Intervenția
00:00 Divizia din Berlin - II, Ep. 1
00:55 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 8
01:30 Când se rupe craca
03:20 Viespea verde
05:20 Intervenția
06:00 Secretariat
08:10 O întâlnire pentru "Mad" Mary
09:35 Tinerețe
11:40 Sora Jackie - V, Ep. 3
12:05 Sora Jackie - V, Ep. 4
12:35 Prințesa albă - Ep. 2
13:35 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 30
14:10 Episoade - V, Ep. 7
14:45 Vaiana
16:30 Vrăjitorul minciunilor
18:40 Graves - II, Ep. 2
19:10 Sora Jackie - V, Ep. 5
19:35 Sora Jackie - V, Ep. 6
20:05 Dexter - III, Ep. 2
21:00 Minciuni - Ep. 2
21:50 Tabu - Ep. 2
22:50 Fratele meu orb
00:15 Minciuni - Ep. 2
01:05 Tabu - Ep. 2
02:05 Dexter - III, Ep. 2
02:55 Coliziunea
04:35 Fratele meu orb
07:00 Grăbiți apusul soarelui
09:25 Nu sunt un nenorocit
11:20 Teatru TV prezintă: "Brilliantman!"
11:40 Hotelul problemelor
13:35 Vânătorii de zmeie
15:45 Socrul
17:20 Nu sunt un nenorocit
19:10 Eadweard
21:00 Studio 54
22:35 Gattaca
00:20 31
02:00 Pierderi dureroase
03:55 Fata adormită
05:10 Hotelul problemelor
07:00 Indestructibilul
08:45 Exilat
10:30 Cântec de amurg
12:45 Monstrul cu o mie de capete
14:00 Liceanul
15:55 Ce este între noi
17:30 Exilat
19:15 Un popas
20:55 Mike Judge prezintă: povești din turneu - Ep. 8
21:30 Nebune de fericire
23:30 Talentatul domn Ripley
01:50 Liceanul
03:45 Endorfină
05:10 Pe câmpuri de căpșuni