Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Doamna din furgonetă
07:40 Filme și vedete - IX, Ep. 43
08:10 Drumul spre Oregon
09:50 Ajutorul lui Moș Crăciun
11:20 Francisc: Roagă-te pentru mine
13:05 Madonna: Rebel Heart Tour
15:10 Misterul din florărie
16:35 Aventura - III, Ep. 9
17:25 Aventura - III, Ep. 10
18:25 The Waterboys
20:00 Resident Evil: Capitolul final
21:50 The Deuce - Ep. 8
23:05 Antropoid
01:05 După realitate
02:35 Resident Evil: Capitolul final
04:20 O relație complicată
08:30 Mielul Shaun - IV, Ep. 28-30
09:00 In vino veritas
11:05 Vincent și sfârșitul lumii
13:10 Domnișoara Sloane
15:20 Aliatul
17:25 O.J.: Made in America - Ep. 2
19:05 Fratele meu orb
20:30 127 de ore
22:05 Mașina de bani
23:45 Ray Donovan - V, Ep. 10
00:40 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 5
01:15 Directori adjuncți - II, Ep. 7
01:55 Să furi de la un hoț
03:35 127 de ore
05:10 Mașina de bani
06:00 Florence Foster Jenkins
07:50 Pact matrimonial
09:20 Regatul de gheață
11:00 Sora Jackie - III, Ep. 1
11:30 Sora Jackie - III, Ep. 2
12:00 Regina albă - Ep. 9
13:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 10
13:40 Episoade - V, Ep. 4
14:10 Muppet - Colindă de Crăciun
15:35 Frați în mijlocul naturii
17:15 Florence Foster Jenkins
19:05 Sora Jackie - III, Ep. 3
19:30 Sora Jackie - III, Ep. 4
20:00 Dexter - II, Ep. 2
21:00 Lupta perfectă - Ep. 9
21:50 Mor aici, pe scenă! - Ep. 9
22:50 Monstrul din Martfű
00:50 Camera 104 - Ep. 11
01:15 Lupta perfectă - Ep. 9
02:05 Mor aici, pe scenă! - Ep. 9
03:05 Dexter - II, Ep. 2
04:00 Monstrul din Martfű
07:00 Mâinile pe oraș
08:40 Povestirile lui Neil Gaiman: Distribuitori și consumatori
09:05 Centaur
10:35 Așteptarea
12:15 Teatru TV prezintă: "Brilliantman!"
12:35 Împăratul muștelor
14:10 Viva Max!
15:45 Așa se scrie istoria!
17:25 Centaur
18:55 Internul
21:00 Uniunea zdrențelor
22:40 Whiskey Tango Foxtrot
00:35 Echipa de tâlhari
01:55 Recolta
03:40 Junction 48
05:20 Viva Max!
07:00 Mirajul
08:45 Dragoste arzătoare
10:20 Inocentul
12:25 Rosalie Blum
14:00 Nebunia regelui George
15:50 O englezoaică romantică
17:45 Dragoste arzătoare
19:20 Mina
20:55 Mike Judge prezintă: povești din turneu - Ep. 5
21:30 Diamantul negru
23:25 Paulina
01:05 Black Mass: Afaceri murdare
03:05 Tenebrele nopții
04:35 Cântec de amurg