Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Adam
07:40 Marile speranțe
09:30 Cartea iubirii
11:20 Vânătorii de fantome
13:15 Petrecerea burlacilor
14:40 Prima recoltă
16:15 Călătoria lui Fanny
17:50 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 44
18:20 Mașina de bani
20:00 The Deuce - Ep. 8
21:15 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 5
21:50 Directori adjuncți - II, Ep. 7
22:25 Triplu X: Întoarcerea lui Xander Cage
00:10 După 28 de săptămâni
01:50 Vincent și sfârșitul lumii
03:50 Avertizarea 3
05:30 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 44
08:30 Mielul Shaun - IV, Ep. 21-24
09:00 Talladega Nights: Balada lui Ricky Bobby
10:50 Monștri pe roți
12:35 Războiul stelelor - Episodul I: Amenințarea fantomei
14:50 Alice în Țara Minunilor
16:40 X-Men de la origini: Wolverine
18:30 Jack Reacher: Să nu te întorci niciodată!
20:30 Orizont
22:00 Tinerețe
00:00 Aventura - III, Ep. 7
00:55 Aventura - III, Ep. 8
01:50 Frăția
03:30 Orizont
05:00 Tinerețe
06:00 Damilola, băiatul nostru iubit
07:30 Stă să plouă cu chiftele
09:00 Familia Fang
10:45 Proiectul Greenlight 2015 - Ep. 1
11:25 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 10
12:05 Episoade - V, Ep. 4
12:35 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 4
13:10 Directori adjuncți - II, Ep. 6
13:40 Star Trek. Dincolo de infinit!
15:40 Planul lui Maggie
17:20 Miracole din Rai
19:10 Victoria - Ep. 7
20:00 Ray Donovan - V, Ep. 10
21:00 The Deuce - Ep. 8
22:15 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 5
22:50 Directori adjuncți - II, Ep. 7
23:25 Cu cele mai bune intenții
01:10 The Deuce - Ep. 8
02:25 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 5
03:00 Directori adjuncți - II, Ep. 7
03:35 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 39
04:05 Cu cele mai bune intenții
07:00 Faimoasa Bettie Page
08:30 Povestirile lui Neil Gaiman: Ora închiderii
08:55 Vânzătorul
10:25 Solaris
13:05 Obsesia unui doctor
14:50 Regina Kristina
16:35 Vânzătorul
18:05 La dolce vita
21:00 Cu inima curată
22:45 Doi la pământ
00:15 Twin Peaks - Ultimele 7 zile din viața Laurei Palmer
02:30 Rellik - Ep. 4
03:35 Moll Flanders
05:35 Farurile din California
07:00 Moos
08:35 Părinți adolescenți
10:10 Noua lume
11:35 Claire în acțiune
13:00 O inimă liniștită
14:35 Frontul rece
16:05 Discount
17:50 Părinți adolescenți
19:25 Pulbere de stele
21:30 Totul sau nimic
23:10 Knick - II, Ep. 9
00:05 Knick - II, Ep. 10
01:00 Aguirre - Mânia lui Dumnezeu
02:35 Claire în acțiune
04:00 Alena
05:25 Noua lume