Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Polul Nord
07:25 Cidru cu Rosie
08:55 În căutarea lui Nemo
10:35 Adam
12:15 Filme și vedete - IX, Ep. 43
12:45 Omul care a cunoscut infinitul
14:30 Marile speranțe
16:20 Cartea iubirii
18:05 Vânătorii de fantome
20:00 Resident Evil: Capitolul final
21:50 Umbre - Ep. 7
22:40 The Deuce - Ep. 7
23:45 Meda
00:05 Suita paradisului
02:10 Resident Evil: Capitolul final
04:00 The Deuce - Ep. 8
05:15 Pista farmaceuticelor
07:00 Ștrumfii
08:45 Muppet - Colindă de Crăciun
10:10 Cimpanzeul
11:30 Frați în mijlocul naturii
13:05 Regina din Katwe
15:10 Ștrumfii
16:55 Talladega Nights: Balada lui Ricky Bobby
18:45 Monștri pe roți
20:30 Din adâncuri
22:00 Garduri
00:20 Episoade - V, Ep. 4
00:50 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 10
01:30 Camera 104 - Ep. 11
01:55 Deadwood - Ep. 10: Domnul Wu
02:50 Din adâncuri
04:15 Garduri
06:30 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 43
06:00 Metropolitan prin excelență
07:25 Noua viață a lui Paul Sneijder
09:20 Echipa nebună de fotbal - Legenda trăiește!
11:00 Victoria - Ep. 6
11:50 Regina albă - Ep. 9
12:50 Sora Jackie - II, Ep. 5
13:15 Sora Jackie - II, Ep. 6
13:40 Sora Jackie - II, Ep. 7
14:10 Sora Jackie - II, Ep. 8
14:40 Sora Jackie - II, Ep. 9
15:05 Sora Jackie - II, Ep. 10
15:35 Sora Jackie - II, Ep. 11
16:05 Sora Jackie - II, Ep. 12
16:35 Misterul din florărie: nimeni nu suflă o vorbă
18:00 Șeriful - Ep. 7
18:55 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 4
19:30 Directori adjuncți - II, Ep. 6
20:00 The Deuce - Ep. 7
21:00 Victoria - Ep. 7
22:00 Ray Donovan - V, Ep. 10
23:00 Coliziunea
00:40 Până la capăt
02:55 Misterul din florărie: nimeni nu suflă o vorbă
04:20 Coliziunea
07:00 Strada Cloverfield 10
08:45 Toni Erdmann
11:25 Scor final
13:30 Orașul Londra
15:05 Faimoasa Bettie Page
16:40 Strada Cloverfield 10
18:20 Toni Erdmann
21:00 Partea întunecată a lunii
22:40 Equilibrium
00:25 Obsesia unui doctor
02:10 Panica
03:35 Noaptea în Manhattan
05:30 Corbul
07:00 Între mare și pământ
08:35 Cine este în frigider?
08:55 Freeheld: Dragoste și justiție
10:40 Fum de țigară
12:30 În direct din Bagdad
14:20 Masacrul de la Wounded Knee
16:30 Moos
18:05 Între mare și pământ
19:45 Freeheld: Dragoste și justiție
21:30 O inimă liniștită
23:05 Frontul rece
00:40 Metamorfoze
02:50 Knick - II, Ep. 9
03:45 Knick - II, Ep. 10
04:40 Masacrul de la Wounded Knee