Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Invincibil
07:45 Iubire și prietenie
09:20 Rachel se mărită
11:15 Doamna din furgonetă
13:00 Amelia
14:50 Bunica
16:10 Cronicile din Narnia: Călătorie pe mare cu Zori-de-Zi
18:05 Lungul drum al lui Billy Lynn
20:00 Moșul cel rău 2
21:30 Ziua Patrioților
23:40 Jaful de la Hatton Garden
01:15 Înnebunit să fii normal
03:00 Băieți frumoși - Filmul
03:25 Moșul cel rău 2
05:00 Michael Bublé: Live at the BBC
07:00 Fratele urs
08:25 Doctorul "Moarte"
10:35 Pasagerii
12:30 O poveste încâlcită
14:10 Muppet - Colindă de Crăciun
15:35 Cimpanzeul
16:50 Frați în mijlocul naturii
18:25 Regina din Katwe
20:30 Pe căi ocolite
22:10 Partenere pentru Mike și Dave
23:50 The Deuce - Ep. 7
00:55 Lupta perfectă - Ep. 8
01:45 Black Mass: Afaceri murdare
03:45 Pe căi ocolite
04:20 Jerrod Carmichael: 8
05:20 Partenere pentru Mike și Dave
06:00 Sushi din East Side
07:45 Rogue One: O poveste Star Wars
10:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 10
10:40 Episoade - V, Ep. 4
11:10 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 4
11:50 Directori adjuncți - II, Ep. 6
12:25 Familia Durrell - Ep. 5
13:15 Proiectul Greenlight 2015 - Ep. 1
14:00 Lupta perfectă - Ep. 8
14:50 Mor aici, pe scenă! - Ep. 8
15:50 Metropolitan prin excelență
17:15 Aventura - III, Ep. 7
18:10 Aventura - III, Ep. 8
19:10 Ray Donovan - V, Ep. 9
20:10 Victoria - Ep. 6
21:00 Twin Peaks - Partea 10
21:50 Twin Peaks - Partea 11
22:45 Twin Peaks - Partea 12
23:35 Twin Peaks - Partea 13
00:35 Twin Peaks - Partea 14
01:30 Twin Peaks - Partea 15
02:20 Twin Peaks - Partea 16
03:20 Twin Peaks - Partea 17
03:25 Twin Peaks - Partea 18
04:20 Echipa nebună de fotbal - Legenda trăiește!
07:00 Ingredientele vieții
09:00 Tordenskiold și Kold
10:35 Vârsta de aur
12:10 Buncărul
13:40 Din dragoste
15:20 Internul
17:20 Ingredientele vieții
19:20 Tordenskiold și Kold
21:00 Rellik - Ep. 4
22:05 Scor final
00:10 Orașul Londra
01:40 Andrei Rublev
03:40 Rellik - Ep. 4
04:45 Giulietta și spiritele
07:00 Sara și familia ei
08:30 Cea de-a 9-a viață a lui Louis Drax
10:15 Călăuza
12:55 Eu și Kaminski
14:55 Nu te poți salva singur
16:40 Hipopotamul
18:10 Sara și familia ei
19:40 Cea de-a 9-a viață a lui Louis Drax
21:30 Diamantul negru
23:25 Mi se spune Jeeg Robot
01:20 În direct din Bagdad
03:05 Tim
03:50 Casa Usher
05:10 Exilat