Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Familia Hollar
07:35 Julieta
09:15 The Rocky Horror Picture Show: Să o luăm de la capăt
10:45 Aliatul
12:55 Prima recoltă
14:35 Afacerea Est
16:05 Roboți
17:40 Filme și vedete - IX, Ep. 43
18:15 Julieta
20:00 Șeriful - Ep. 7
21:00 Bun venit în Zombieland
22:30 Umbre - Ep. 6
23:20 O luptă personală 4: Țintă în mișcare
00:50 Mândrie și prejudecată și zombi
02:40 Victor Frankenstein
04:30 Bun venit în Zombieland
08:30 Mielul Shaun - IV, Ep. 17-20
09:00 Un cântec străbate lumea
11:15 În căutarea lui Fellini
13:00 Domnișoara Sloane
15:10 Doctorul "Moarte"
17:25 Regina albă - Ep. 8
18:30 Pasagerii
20:30 O poveste încâlcită
22:10 Pan: Aventuri în Țara de Nicăieri
00:00 O.J.: Made in America - Ep. 2
01:40 Misterul înălțării
03:25 O răscumpărare de un miliard
05:10 Pan: Aventuri în Țara de Nicăieri
06:00 Cursa
08:15 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 39
08:40 Garduri
11:00 Sora Jackie - II, Ep. 9
11:25 Sora Jackie - II, Ep. 10
11:55 Lupta perfectă - Ep. 8
12:45 Mor aici, pe scenă! - Ep. 8
13:45 Marea aventură a lui Pooh
15:00 Sushi din East Side
16:45 Rogue One: O poveste Star Wars
19:00 Sora Jackie - II, Ep. 11
19:30 Sora Jackie - II, Ep. 12
20:00 Dexter - Ep. 12
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 10
21:35 Episoade - V, Ep. 4
22:05 Camera 104 - Ep. 11
22:30 Șeriful - Ep. 7
23:25 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 4
00:05 Directori adjuncți - II, Ep. 6
00:40 Căminul ororilor 2
02:15 Camera 104 - Ep. 11
02:40 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 4
03:20 Directori adjuncți - II, Ep. 6
03:55 Dexter - Ep. 12
04:55 Ebola
07:00 Ce va aduce viitorul
08:45 Mutări inofensive
10:35 Ultima cursă spre Darwin
12:35 Scrimerul
14:10 Anomalisa
15:40 Sub vulcan
17:30 Mutări inofensive
19:20 Vârsta de aur
21:00 Petrecerea cârnaților
22:30 Internul
00:30 Adolescenți amatori
02:05 Zoologie
03:35 Comanda: "Ucide!"
05:15 Tepepa
07:00 Pastă dulce de fasole roșie
08:50 Hotelul problemelor
10:40 Așteptarea
12:20 Dragoste oarbă
14:00 Vara lui Sangaile
15:30 Părinți
17:00 Hotelul problemelor
18:50 Călăuza
21:30 Demon
23:05 Hipopotamul
00:35 Eu și Kaminski
02:35 Nu te poți salva singur
04:15 Repetiție cu orchestra
05:30 Hey