Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Anne de la Green Gables
07:30 Fratele meu orb
08:55 Star Trek. Dincolo de infinit!
11:00 Bruno și Boots: salt în piscină
12:30 Absolut fabulos: Filmul
14:00 Familia Hollar
15:30 Intervenția
17:00 Aliatul
19:05 Victoria - Ep. 6
20:00 O.J.: Made in America - Ep. 2
21:40 Vincent și sfârșitul lumii
23:40 Răzbunare: O poveste de dragoste
01:20 Petrecerea burlacilor
02:45 Ultima zi
04:30 O luptă personală 4: Țintă în mișcare
08:30 Mielul Shaun - IV, Ep. 13-16
09:00 Copiii domnișoarei Peregrine: Între două lumi
11:05 Filme și vedete - IX, Ep. 42
11:35 Ratatouille
13:30 Un cântec străbate lumea
15:40 În căutarea lui Fellini
17:25 Familia Durrell - Ep. 4
18:15 Domnișoara Sloane
20:30 Avertizarea 3
22:10 Coliziunea
23:50 Oamenii focului
01:45 Avertizarea 3
03:25 Coliziunea
05:05 Oamenii focului
06:00 Vaiana
07:50 Campionii
09:25 Trumbo
11:30 Sora Jackie - II, Ep. 7
12:00 Sora Jackie - II, Ep. 8
12:35 Aventura - III, Ep. 7
13:30 Aventura - III, Ep. 8
14:30 Cursa
16:45 Garduri
19:05 Sora Jackie - II, Ep. 9
19:35 Sora Jackie - II, Ep. 10
20:05 Dexter - Ep. 11
21:00 The Deuce - Ep. 7
22:00 Deadwood - Ep. 10: Domnul Wu
22:55 I saw the light
01:00 The Deuce - Ep. 7
02:05 Deadwood - Ep. 10: Domnul Wu
03:00 Dexter - Ep. 11
03:55 I saw the light
07:00 Daisy Miller
08:35 Una
10:10 Eadweard
11:55 În slujba vieții
14:10 Bărbie de sticlă
15:40 Ce va aduce viitorul
17:20 Una
18:55 Ultima cursă spre Darwin
21:00 Anomalisa
22:30 Furia
00:30 Black Mass: Afaceri murdare
02:30 Nu este vina mea și, oricum, nu-mi pasă
04:10 Ochii mamei mele
05:30 Bărbie de sticlă
07:00 Socrul
08:45 Viața și moartea lui Peter Sellers
10:55 Aloys
12:25 Eternitate
14:20 Hipopotamul
15:50 Pastă dulce de fasole roșie
17:45 Viața și moartea lui Peter Sellers
19:50 Așteptarea
21:30 Knick - II, Ep. 9
22:25 Knick - II, Ep. 10
23:20 Triple 9: Codul străzii
01:15 Cruzime
02:55 Mori, tată!
04:25 Scurte convorbiri
04:50 Fete frumoase
06:40 Ultima călătorie a enigmaticului Paul W.R.