Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Anne de la Green Gables
07:25 Ultimul vânător de dragoni
09:10 Angry Birds - Filmul
10:45 Julieta
12:20 Filme și vedete - IX, Ep. 42
12:50 Un minut de tăcere
14:25 Viața secretă a albinelor
16:15 Brooklyn
18:05 Primul contact
20:00 Ziua Patrioților
22:15 Umbre - Ep. 6
23:05 The Deuce - Ep. 6
00:10 Morgan
01:45 Ziua Patrioților
04:00 The Deuce - Ep. 7
05:05 Marea singurătate
07:00 Alice în Țara Minunilor
08:50 Clubul aventurierilor
10:30 Abulele
12:10 Tinker Bell: Clopoțica și secretul aripilor
13:25 După realitate
14:55 Alice în Țara Minunilor
16:45 Madonna: Rebel Heart Tour
18:50 Mașina de bani
20:30 Monstrul din Martfű
22:30 Lumi separate
00:25 Episoade - V, Ep. 3
00:55 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 27
01:30 Camera 104 - Ep. 10
02:05 Deadwood - Ep. 9: Nici băieți, nici fete
03:05 Monstrul din Martfű
05:05 Lumi separate
06:00 Miracole din Rai
07:50 Fii cineva!
09:20 Cum să fii o persoană normală
10:50 Victoria - Ep. 5
11:40 Regina albă - Ep. 8
12:45 Sora Jackie - Ep. 9
13:15 Sora Jackie - Ep. 10
13:45 Sora Jackie - Ep. 11
14:10 Sora Jackie - Ep. 12
14:40 Sora Jackie - II, Ep. 1
15:05 Sora Jackie - II, Ep. 2
15:35 Sora Jackie - II, Ep. 3
16:00 Sora Jackie - II, Ep. 4
16:30 Jesse Stone: pierdut în Paradise
18:00 Șeriful - Ep. 6
18:50 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 3
19:25 Directori adjuncți - II, Ep. 5
20:00 The Deuce - Ep. 6
21:00 Victoria - Ep. 6
22:00 Ray Donovan - V, Ep. 9
23:00 Omul din întuneric
00:30 Suita paradisului
02:35 Jesse Stone: pierdut în Paradise
04:00 Omul din întuneric
05:30 Filme și vedete - IX, Ep. 38
07:00 Calul de luptă
09:25 Tenebrele nopții
10:55 Fata adormită
12:10 Cochetând cu dezastrul
13:40 Suedia, țara visurilor mele
15:15 Prea aproape de Soare
17:00 Calul de luptă
19:25 Tenebrele nopții
21:00 Internul
23:00 Indestructibilul
00:45 Diavolul nu uită
02:35 Marea evadare
05:25 Cochetând cu dezastrul
07:00 Măslinul
08:40 Lesapan
09:10 Pasiune înșelătoare
10:50 Profesorul de vioară
12:35 Hipopotamul
14:05 Demolat
15:45 Grăbiți apusul soarelui
18:10 Măslinul
19:50 Pasiune înșelătoare
21:30 Încărcătură vie
23:00 O săptămână și o zi
00:40 Echipa de tâlhari
02:00 Cetățeanul X
03:45 Knick - II, Ep. 7
04:40 Knick - II, Ep. 8
05:35 Babilon în Brooklyn