Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Zâna Măseluță
07:40 Te iubesc, Beth Cooper !
09:20 Doctor Strange
11:15 Intervenția
12:45 500 de zile cu Summer
14:20 Revolta lui Atlas: Partea a II-a
16:10 Regina din Katwe
18:15 Ultimul vânător de dragoni
20:00 Julieta
21:40 Fără armă în linia întâi
00:00 Un job ciudat
01:40 Când se rupe craca
03:25 Doctorul "Moarte"
05:40 Meda
07:00 Totul despre Steve
08:40 Îngerii lui Charlie
10:20 Garduri
12:40 Regatul de gheață
14:25 Clubul aventurierilor
16:05 Abulele
17:45 Tinker Bell: Clopoțica și secretul aripilor
19:00 După realitate
20:30 The Revenant: Legenda lui Hugh Glass
23:05 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 7: Dragonul și Lupul
00:25 The Deuce - Ep. 6
01:25 Lupta perfectă - Ep. 7
02:10 O întâlnire pentru "Mad" Mary
03:30 The Revenant: Legenda lui Hugh Glass
06:05 Cinematografia prin ochii fotografilor Magnum
06:00 Pete și dragonul
07:45 Mirajul Dansului 3
09:20 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 27
09:55 Episoade - V, Ep. 3
10:30 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 3
11:10 Directori adjuncți - II, Ep. 5
11:45 Familia Durrell - Ep. 4
12:35 Ebola
13:30 Lupta perfectă - Ep. 7
14:20 Mor aici, pe scenă! - Ep. 7
15:20 Miracole din Rai
17:10 Aventura - III, Ep. 5
18:05 Aventura - III, Ep. 6
19:10 Ray Donovan - V, Ep. 8
20:10 Victoria - Ep. 5
21:00 Twin Peaks - Partea 1
22:00 Twin Peaks - Partea 2
22:50 Twin Peaks - Partea 3
23:50 Twin Peaks - Partea 4
00:45 Twin Peaks - Partea 5
01:40 Twin Peaks - Partea 6
02:35 Twin Peaks - Partea 7
03:30 Twin Peaks - Partea 8
04:25 Twin Peaks - Partea 9
05:25 Filme și vedete - IX, Ep. 37
07:00 Iluzionistul care se face nevăzut
08:30 Școala de rock
10:20 Pe urmele unor fugari
12:00 Leadbelly
14:05 Dragoste arzătoare
15:40 Viața e frumoasă
17:40 Iluzionistul care se face nevăzut
19:10 Școala de rock
21:00 Rellik - Ep. 3
22:05 Watchmen
00:45 Suedia, țara visurilor mele
02:20 Pandemic
03:55 Rellik - Ep. 3
05:00 Viața e frumoasă
07:00 Whiskey Tango Foxtrot
08:55 Îndoiala
10:40 Eva Nova
12:30 Viața și epoca lui Reinaldo Arenas
14:40 Flirt de nota 10
16:15 Ucenicia
17:50 Whiskey Tango Foxtrot
19:45 Îndoiala
21:30 Hipopotamul
23:00 Demolat
00:40 Profesorul de vioară
02:20 Viața lui Timofei Berezin
03:55 Jucătorii
05:35 Barash