close
premieră
ultima difuzare
06:00 Mașini 3
07:45 Trecutul lui Mary
09:30 Omul-Păianjen: Întoarcerea acasă
11:45 Vânătorul de recompense 2049
14:30 Aventurile Căpitanului Underpants
16:00 Femeia Fantastică
18:20 Afacerea - IV, Ep. 11
19:15 Faimoasă și îndrăgostită - Ep. 4
20:00 Jack și uriașii
21:55 Gustul puterii
23:30 Femeile secolului XX
01:30 Misterul din florărie: crima de la nuntă
02:55 The Waterboys
04:30 Perfect sănătos
07:00 Povești cu Masha - Ep. 6-10
07:30 Familia Heck - IX, Ep. 15
07:50 Familia Heck - IX, Ep. 16
08:15 Săraci, dar bogați
09:55 Jurnalul unui scandal
11:30 O iarnă regală
12:55 Familia Heck - IX, Ep. 15
13:15 Familia Heck - IX, Ep. 16
13:40 Sub Pământ SRL - V, Ep. 10 - Înmormântarea
14:35 Batman versus Superman: Zorii dreptății
17:05 Familia Durrell - III, Ep. 3
17:55 Tu alegi!
19:30 Succesiunea - Ep. 9
20:30 Logan
22:45 Povestea slujitoarei - II, Ep. 10
23:45 Riposta - V, Ep. 8
00:35 Talentatul domn Ripley
02:55 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 31
03:25 Ziua Patrioților
05:35 Pete de iarbă
06:00 Frații Grimm
08:00 Din prea multă dragoste
09:50 Bun venit în Germania
11:45 Sirena - Ep. 2
12:35 Pirații din Caraibe: Blestemul Perlei Negre
14:55 Aventura - IV, Ep. 5
15:55 Beatriz la cină
17:15 Doctorul "Moarte"
19:25 Babylon Berlin - Ep. 5
20:10 Babylon Berlin - Ep. 6
21:00 Obiecte ascuțite - Ep. 4
22:00 Mor aici, pe scenă! - II, Ep. 8
23:00 Camera 104 - Ep. 6
23:25 Monstrul din Martfű
01:25 Obiecte ascuțite - Ep. 4
02:30 Mor aici, pe scenă! - II, Ep. 8
03:35 Regulile nu se aplică
05:40 Numărul de pe brațul străbunicului
07:00 Studio 54
08:35 Palatul viceregelui
10:20 Iubiri încurcate
12:10 Porto
13:25 Dragoste oarbă
15:05 O simplă formalitate
16:55 Palatul viceregelui
18:40 Garduri
21:00 Lumea de Dincolo: Războaie Sângeroase
22:30 C.B. Strike - Ep. 6
23:30 C.B. Strike - Ep. 7
00:35 Salvați soldatul Ryan
03:25 Legea pământului
04:55 Copilul tăcut
05:20 În căutarea Tărâmului de Nicăieri
07:00 Nu vorbi cu Irene!
08:25 Flirt de nota 10
10:00 La ușa lui Dave
10:25 Steaua de mare
12:00 Erou din întâmplare
14:00 Scor final
16:05 Povestea lui Arturo Sandoval
18:05 Flirt de nota 10
19:40 Hannah și surorile ei
21:30 Twin Peaks - Partea 5
22:30 Easy rider
00:05 T2. Trainspotting
02:00 Equilibrium
03:45 Terapie pentru un vampir
05:15 A doua oară

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again