close
premieră
ultima difuzare
06:00 Jurnalul unui puști: Călătoria
07:35 Tânărul Sheldon - Ep. 7
07:55 Tânărul Sheldon - Ep. 8
08:15 Tânărul Sheldon - Ep. 9
08:40 John Carter
10:55 Sângerează pentru visul tău!
12:55 Un destin special
14:45 Vânătorul de recompense 2049
17:25 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 31
17:55 Roman J. Israel, Esq.
20:00 Obiecte ascuțite - Ep. 4
21:00 Succesiunea - Ep. 9
22:00 Kong: Insula Craniilor
00:00 Collateral Beauty: A doua șansă
01:35 Jurnalul unui scandal
03:05 Bun venit în Zombieland
04:30 Fluturele negru
07:00 Masha și ursul - II, Ep. 21-23
07:25 Familia Heck - IX, Ep. 9
07:45 Familia Heck - IX, Ep. 10
08:05 Draga mea mamă moartă
09:25 Trolii
10:55 Planeta Maimuțelor: Războiul
13:15 Familia Heck - IX, Ep. 9
13:35 Familia Heck - IX, Ep. 10
14:00 Sub Pământ SRL - V, Ep. 7 - Tăcerea
14:55 Mesaj pentru tine
16:40 6,9 pe scara Richter
18:35 Maudie
20:30 Povestea slujitoarei - II, Ep. 10
21:30 Batman versus Superman: Zorii dreptății
00:00 Afacerea - IV, Ep. 10
00:55 Detectivii din California - II, Ep. 1
01:50 Detectivii din California - II, Ep. 2
02:50 Seiful
04:20 Manchester by the sea
06:35 Aventurile lui Olaf
06:00 Jasper Jones
07:40 Destinație: Rusia 2018 - Ep. 5
08:10 Madonna: Rebel Heart Tour
10:10 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 7: Dragonul și Lupul
11:30 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 6
12:00 Gardienii galaxiei
14:00 De ce el?
15:50 Wakefield
17:35 Obsesia Evei - Ep. 5
18:20 Krypton - Ep. 6
19:05 Aventura - IV, Ep. 4
20:05 Bănci necruțătoare - Ep. 3
21:00 Obiecte ascuțite - Ep. 4
22:00 Succesiunea - Ep. 9
23:00 Baby Driver
00:50 Obiecte ascuțite - Ep. 4
01:50 Succesiunea - Ep. 9
02:50 Un regat unit
04:40 Fete puternice
07:00 Aritmie
08:55 Dispariția Lenei
10:25 Orașul polițiștilor
12:10 King Arthur: Legenda sabiei
14:15 Planul B
15:55 Diavolul nu uită
17:45 Dispariția Lenei
19:20 Charlie Talisman
21:00 Polițistul
22:50 Americani răsfățați
00:15 La antipozi
01:45 Patrick Melrose - Ep. 4
02:50 Divizia din Berlin - II, Ep. 2
03:45 Eutanasiere
05:15 Planul B
07:00 Vara
08:45 Scurte convorbiri
09:10 Masacrul de la Wounded Knee
11:25 Una
13:00 Cine va salva trandafirii?
14:45 Hawaii
16:40 Ku'damm 56 - Ep. 1
18:10 Ku'damm 56 - Ep. 2
19:45 Ku'damm 56 - Ep. 3
21:30 Vechea gașcă
23:00 Twin Peaks - Partea 4
00:00 Gia
02:00 Florile răului
03:45 Unghiul mort
05:25 Minunatul New Jersey

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again