close
premieră
ultima difuzare
06:00 Prințesa îndărătnică
07:55 Tânărul Sheldon - Ep. 4
08:15 Tânărul Sheldon - Ep. 5
08:35 Tânărul Sheldon - Ep. 6
09:00 Beatriz la cină
10:20 Legenda lui Tarzan
12:10 Animale fantastice și unde le poți găsi
14:25 Valerian și orașul celor o mie de planete
16:40 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 30
17:10 Sieranevada
20:00 Obiecte ascuțite - Ep. 3
21:00 Succesiunea - Ep. 8
22:00 Batman versus Superman: Zorii dreptății
00:30 Obsesia trecutului
02:10 Mărul discordiei
04:00 Alien: Pactul
07:00 Masha și ursul - II, Ep. 1-4
07:30 O familie modernă - IX, Ep. 21
07:50 O familie modernă - IX, Ep. 22
08:10 Compania Monștrilor
09:40 Wall Street: Banii sunt făcuți să circule
11:50 Planeta Maimuțelor: Invazia
13:35 O familie modernă - IX, Ep. 21
13:55 O familie modernă - IX, Ep. 22
14:20 Sub Pământ SRL - V, Ep. 2: Dansează pentru mine
15:15 Megan Leavey
17:10 Oameni ca noi
19:00 Hai să ne batem
20:30 Povestea slujitoarei - II, Ep. 9
21:30 Pirații din Caraibe: Pe ape și mai tulburi
23:45 Afacerea - IV, Ep. 9
00:40 Detectivii din Louisiana - Ep. 7: În urma ta
01:30 Detectivii din Louisiana - Ep. 8: Pustietate
02:25 Viață, primele semne
04:10 Numărul de pe brațul străbunicului
04:30 Anna și regele
06:00 Paterno
07:45 Destinație: Rusia 2018 - Ep. 10
08:15 Storm: Scrisori de foc
10:00 Urzeala tronurilor - VI, Ep. 9: Bătălia bastarzilor
11:00 Urzeala tronurilor - VI, Ep. 10: Vânturile iernii
12:10 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 5
12:45 Cine-i șef acasă?
14:20 Totul despre Steve
16:00 În furtună
17:40 Obsesia Evei - Ep. 4
18:25 Krypton - Ep. 5
19:10 Aventura - IV, Ep. 3
20:10 Bănci necruțătoare - Ep. 2
21:00 Obiecte ascuțite - Ep. 3
22:00 Succesiunea - Ep. 8
23:00 Nașterea unei națiuni
01:00 Obiecte ascuțite - Ep. 3
02:00 Succesiunea - Ep. 8
03:00 Coliziunea
04:35 Eu sunt dovada
07:00 Escapada
08:35 Fără opreliști
10:15 Giulietta și spiritele
12:35 RKO 281
14:05 Scor final
16:10 Flashdance - Strălucirea dansului
17:45 Fără opreliști
19:20 Brazilienii
21:00 Truman Show
22:45 Birdboy: Copiii uitați
00:05 Ticăloșia
01:35 Patrick Melrose - Ep. 3
02:35 Divizia din Berlin - II, Ep. 1
03:30 Pisica șmecheră
05:00 Deșertul roșu
07:00 Hollywoodland
09:05 O inimă liniștită
10:40 Povestea lui Asher
12:15 Călătoria spre Bountiful
14:00 Fall și Adam
15:30 Mai bine nu se poate
17:50 O inimă liniștită
19:30 Armoniu
21:30 Go!
23:10 Twin Peaks - Partea 3
00:10 Taurul furios
02:20 Tom al Finlandei
04:15 Masacrul de la Wounded Knee
06:25 Graffiti

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again