Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 The Waterboys
07:35 Monștri pe roți
09:20 Cine-i șef acasă?
11:00 Dragostea mea
12:35 John Carter
14:45 Bambi
15:55 Războiul stelelor - Episodul VI: Întoarcerea lui Jedi
18:10 De ce el?
20:00 Baywatch
21:55 Aici, acum - Ep. 2
23:00 Aliatul
01:05 Căminul ororilor
02:40 Echipa de tâlhari
04:00 Aici, acum - Ep. 3
05:00 Un loc liniștit
05:25 Meda
05:40 Farul
07:00 Mielul Shaun - II, Ep. 29-32
07:30 Wallace și Gromit: Pantalonii greșiți
08:00 Scurtmetraje Disney - IV
08:35 Clubul aventurierilor
10:10 Lucruri mai bune - II, Ep. 9
10:40 Lucruri mai bune - II, Ep. 10
11:10 Te iubesc, Beth Cooper !
12:50 Filme și vedete - X, Ep. 7
13:20 Moșul cel rău 2
14:55 X-Men: Apocalypse
17:15 Mărul discordiei
19:05 Misterul lui Hailey Dean: un teren mortal
20:30 Gardienii Galaxiei Vol. 2
22:45 Orbirea
00:30 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 1
01:00 Omul care aduce iarba - II, Ep. 5
01:30 Deadwood - III, Ep. 3
02:25 Logan
04:45 Gardienii Galaxiei Vol. 2
06:00 Viața nemuritoare a Henriettei Lacks
07:30 O fermă trăsnită
08:45 Dragoste de adolescentă
10:10 Jackie
11:50 Little Britain - Ep. 1
12:20 Little Britain - Ep. 2
12:50 Californication - VII, Ep. 1
13:15 Californication - VII, Ep. 2
13:45 Californication - VII, Ep. 3
14:10 Californication - VII, Ep. 4
14:35 Californication - VII, Ep. 5
15:05 Californication - VII, Ep. 6
15:30 Californication - VII, Ep. 7
16:00 Californication - VII, Ep. 8
16:30 Morris din America
18:00 O dimensiune paralelă - Ep. 2
19:00 Divorț - II, Ep. 6
19:30 Punct și de la capăt - II, Ep. 6
20:00 Aici, acum - Ep. 2
21:00 Britannia - Ep. 5
21:45 Haita - II, Ep. 6
22:45 Petrecerea cârnaților
00:15 Garduri
02:30 Haita - II, Ep. 6
03:30 Bun venit în Zombieland
05:00 Grădina de bronz - Ep. 8
07:00 Pacientul englez
09:35 California
11:05 Emma
13:05 Obsesia unei mame
14:35 Manchester by the sea
16:50 California
18:20 Pacientul englez
21:00 Un regat unit
22:45 Diamantul negru
00:40 Florile răului
02:25 Un trecut dureros
03:00 Ce va aduce viitorul
04:40 Emma
06:40 Comitetul
07:00 Calmul dinaintea furtunii
08:35 Scrisoare către Dumnezeu
09:10 De neînlocuit
10:55 Good Will Hunting
13:00 Pe câmpuri de căpșuni
14:35 Șotronul
16:20 Iqaluit
18:10 Calmul dinaintea furtunii
19:45 De neînlocuit
21:30 Chiar sunt o rază de soare pe pământ
22:35 1:54
00:25 Statul contra Fritz Bauer
02:10 Gherila - Ep. 3
03:05 Trei povești din Mumbai
04:55 Pe câmpuri de căpșuni
06:35 Povestirile lui Neil Gaiman: Părți străine