Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 În junglă
07:25 Pasagerii
09:25 6,9 pe scara Richter
11:25 Misterul din florărie: crima de la nuntă
12:50 Concurentul
14:25 Mașini 3
16:10 Războiul stelelor - Episodul V: Imperiul Contraatacă
18:20 Cine-i șef acasă?
20:00 Dragostea mea
21:40 Lebăda neagră
23:25 Omul din întuneric
00:55 Sin City
03:00 Jurnalul unui scandal
04:30 Înapoi la mama
07:00 Doamna și Vagabondul
08:15 Nu te pune cu Zohan
10:05 Reportaj special Vice: O casă divizată
11:15 Pașii
12:55 Spy Kids 3-D: Sfârșitul jocului
14:20 Clubul aventurierilor
15:55 Intervenția
17:25 Abulele
19:00 Fluturele negru
20:30 Executantul
22:30 Goana după aur
00:30 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 5: Rondul de Est
01:30 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 6: Dincolo de Zid
02:40 Lumea de dincolo - Ep. 1
03:25 Producătorii
05:40 Născut în China
06:00 Sushi din East Side
07:50 Scurtmetraje Disney - I
08:20 Oameni ca noi
10:15 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 1
10:45 O familie modernă - IX, Ep. 4
11:10 Divorț - II, Ep. 6
11:40 Punct și de la capăt - II, Ep. 6
12:10 Lucruri mai bune - II, Ep. 9
12:40 Lucruri mai bune - II, Ep. 10
13:10 The Jinx: Viața și crimele lui Robert Durst - Ep. 3
13:55 Grădina de bronz - Ep. 8
14:55 Viața nemuritoare a Henriettei Lacks
16:30 Fargo - Ep. 7
17:15 Fargo - Ep. 8
18:10 Britannia - Ep. 5
19:00 Haita - II, Ep. 5
20:00 Rellik - Ep. 2
21:00 Prafuri - Ep. 1
21:55 Prafuri - Ep. 2
22:45 Prafuri - Ep. 3
23:30 Prafuri - Ep. 4
00:15 Prafuri - Ep. 5
00:55 Prafuri - Ep. 6
01:40 Prafuri - Ep. 7
02:20 Prafuri - Ep. 8
03:05 Prafuri - Ep. 9
03:50 Prafuri - Ep. 10
04:50 Amy Schumer: Live la Apollo
07:00 Mai bine nu se poate
09:15 Lara Croft: Tomb Raider
10:55 O inimă liniștită
12:30 Porto
13:45 Viața dulce
15:20 Burlacii
17:00 Mai bine nu se poate
19:15 Lara Croft: Tomb Raider
21:00 Riposta - V, Ep. 4
21:50 Manchester by the sea
00:05 Armoniu
02:05 Noaptea în Manhattan
04:00 Riposta - V, Ep. 4
04:50 Margaret
05:05 American Gigolo
07:00 Chimioterapie
08:45 O adolescentă suedeză
09:30 Îndoiala
11:15 Suedia, țara visurilor mele
12:50 Drumul spre Oregon
14:30 Regele belgienilor
16:05 Jocuri de război
18:00 Chimioterapie
19:45 Îndoiala
21:30 Un băiat întreținut
23:05 Elle
01:15 Good Will Hunting
03:20 Capote
05:15 Șotronul