Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Cidru cu Rosie
07:35 Un fenomen colosal
09:25 Perfect sănătos
11:00 Cold Mountain
13:40 Pasagerii
15:40 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 5: Rondul de Est
16:35 Urzeala tronurilor - VII, Ep. 6: Dincolo de Zid
17:50 Filme și vedete - X, Ep. 8
18:20 Wilson
20:00 O dimensiune paralelă - Ep. 2
21:00 Rellik - Ep. 2
22:00 Spiritul din cochilie
23:45 127 de ore
01:20 Pe căi ocolite
02:55 Nimic rămas nespus: Gloria Vanderbilt și Anderson Cooper
04:40 Echipa de tâlhari
08:00 Silicon Valley - II, Ep. 9: Arbitraj obligatoriu
08:30 Mielul Shaun - II, Ep. 9-12
09:00 Norman
11:00 Dr. Dolittle 2
12:30 Capital propriu
14:10 Silicon Valley - II, Ep. 9: Arbitraj obligatoriu
14:40 Lupta perfectă - Ep. 8
15:30 Nu te pune cu Zohan
17:25 Figuranți - III: Ediție specială de Crăciun
18:50 Pașii
20:30 Spy Kids 3-D: Sfârșitul jocului
21:55 Cetățeanul
23:40 Revista Rolling Stone - Ep. 2
01:45 London
03:15 Alergând ca apucații
05:15 Cetățeanul
06:00 Un cântec străbate lumea
08:15 Doctorul "Moarte"
10:25 Din adâncuri
11:50 Californication - VII, Ep. 5
12:15 Californication - VII, Ep. 6
12:50 Grădina de bronz - Ep. 8
13:50 Răzbunarea amintirilor
15:25 Sushi din East Side
17:10 T2. Trainspotting
19:10 Californication - VII, Ep. 7
19:35 Californication - VII, Ep. 8
20:05 Dexter - VII, Ep. 4
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - V, Ep. 1
21:30 O familie modernă - IX, Ep. 4
22:00 Omul care aduce iarba - II, Ep. 5
22:30 O dimensiune paralelă - Ep. 2
23:30 Divorț - II, Ep. 6
00:00 Punct și de la capăt - II, Ep. 6
00:30 Aliatul
02:30 Haita - II, Ep. 5
03:30 Omul care aduce iarba - II, Ep. 5
04:00 Divorț - II, Ep. 6
04:30 Punct și de la capăt - II, Ep. 6
05:05 Dexter - VII, Ep. 4
07:00 Fete frumoase
08:55 Gukoroku - Urmele păcatului
10:55 Polițistul din Beverly Hills
12:40 Dimineața de după
14:00 Liceanul
15:55 Amintirea
17:25 Gukoroku - Urmele păcatului
19:25 O inimă liniștită
21:00 Triple 9: Codul străzii
22:55 Burlacii
00:35 Viața dulce
02:10 Cântecul lui Charlotte
03:40 Atacul tigrilor
05:10 Canon în oglindă
07:00 Dacă aș fi fost bărbat
08:40 Povestirile lui Neil Gaiman: În căutarea fetei
09:05 La drum cu tata
10:55 Atenție la maimuță!
11:25 Pe urmele unor fugari
13:05 Dispariția Lenei
14:40 Prietenii lui Peter
16:20 Rață în sos de portocale
18:05 La drum cu tata
19:55 Suedia, țara visurilor mele
21:30 Regele belgienilor
23:05 Drumul spre Oregon
00:45 Un popas
02:30 Ultima noapte senină
04:15 Maki și Zorro
04:45 Rață în sos de portocale
06:30 Teatru TV prezintă: "The Call Out"