Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Doamna și Vagabondul
07:15 Totul despre Steve
08:55 Povestea jucăriilor
10:15 Cercul
12:05 Pașii
13:45 Trumbo
15:50 Spiritul din cochilie
17:35 O terapie pentru viață
20:00 Perfect sănătos
21:45 Tovarășul milițian - Ep. 5
22:25 Nașterea unei națiuni
00:25 Nu te pune cu Zohan
02:20 Suita paradisului
04:25 Răzbunarea amintirilor
07:00 Mielul Shaun - II, Ep. 17-20
07:30 Wallace și Gromit: Aproape tuns
08:00 Scurtmetraje Disney - I
08:30 Amelia
10:20 Lucruri mai bune - II, Ep. 3
10:45 Lucruri mai bune - II, Ep. 4
11:05 Abulele
12:40 Spionii din vecini
14:25 Efectul acvatic
15:45 Te iubesc, Beth Cooper !
17:25 Julieta
19:00 Familia Hollar
20:30 Petrecerea cârnaților
22:00 Assassin's Creed: Codul asasinului
23:55 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 13
00:25 Omul care aduce iarba - II, Ep. 2
01:00 Deadwood - II, Ep. 12
02:00 Tăcere
04:40 Assassin's Creed: Codul asasinului
06:35 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 5
06:00 Un fenomen colosal
07:45 Frumoasa și bestia
09:55 Vincent și sfârșitul lumii
12:00 Figuranți - II, Ep. 3
12:30 Figuranți - II, Ep. 4
13:00 Californication - V, Ep. 1
13:25 Californication - V, Ep. 2
13:55 Californication - V, Ep. 3
14:25 Californication - V, Ep. 4
14:50 Californication - V, Ep. 5
15:15 Californication - V, Ep. 6
15:45 Californication - V, Ep. 7
16:10 Californication - V, Ep. 8
16:40 O rețetă letală
18:10 Templierii - Ep. 9
18:55 Divorț - II, Ep. 3
19:25 Punct și de la capăt - II, Ep. 3
20:00 Praf de pușcă - Ep. 3
21:00 Britannia - Ep. 2
21:50 Haita - II, Ep. 3
22:50 Prafuri - Ep. 9
23:40 T2. Trainspotting
01:35 Haita - II, Ep. 3
02:35 Hemingway și Gellhorn
05:05 Grădina de bronz - Ep. 5
07:00 Flashdance - Strălucirea dansului
08:35 Regina Kristina
10:20 Cântecul
10:45 Marele jaf al trenului
12:35 La scurtă distanță
14:10 Polițistul din Beverly Hills
15:55 Între mare și pământ
17:35 Flashdance - Strălucirea dansului
19:10 Regina Kristina
21:00 Frații Dassler - Partea I
22:30 Frații Dassler - Partea a II-a
00:00 Liceanul
02:00 Funcționarii
03:35 La vest de ea
05:05 Marele jaf al trenului
07:00 Yesterday
08:35 Viața lui Timofei Berezin
10:20 Clasa a VI-a A
11:20 Ah, Lucy!
13:00 61*
15:05 Pe urmele unor fugari
16:45 Iarnă
18:15 Yesterday
19:50 Viața lui Timofei Berezin
21:30 Furie
23:55 Steaua de mare
01:30 Ultima noapte senină
03:20 Legea pământului
04:50 Povești de groază - III, Ep. 9
05:45 Clasa a VI-a A