Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Frații Grimm
08:00 Triplu X: Întoarcerea lui Xander Cage
09:50 Cold Mountain
12:25 Clubul aventurierilor
14:00 Încă o dată, cu pasiune
15:50 Fargo - Ep. 1
16:55 Fargo - Ep. 2
17:50 Ziua Patrioților
20:00 Sieranevada
22:55 Praf de pușcă - Ep. 3
23:55 Templierii - Ep. 8
00:40 Tovarășul milițian - Ep. 4
01:25 Căminul ororilor
03:00 Seducerea lui Joyce Mitchell
04:30 Richard Linklater: Visul împlinit
08:05 Familia Heck - VIII, Ep. 23
08:30 Mielul Shaun - III, Ep. 13-16
09:00 Un minut de tăcere
10:30 Viața nemuritoare a Henriettei Lacks
12:00 Mașina de bani
13:40 Familia Heck - VIII, Ep. 23
14:00 Aventura - III, Ep. 1
15:00 Assassin's Creed: Codul asasinului
16:55 Viața lui Mike Nichols
18:10 Mozaic - Ep. 1
19:10 O întâlnire pentru "Mad" Mary
20:30 Tânărul papă - Ep. 9
21:25 Tânărul papă - Ep. 10
22:30 Norman
00:30 Britannia - Ep. 2
01:20 Haita - II, Ep. 2
02:20 Mesaj pentru tine
04:05 Atenție: acest drog te-ar putea ucide
05:05 Norman
06:00 Renăscut din cenușă
08:25 Cidru cu Rosie
10:00 Noua viață a lui Paul Sneijder
11:55 Californication - V, Ep. 1
12:25 Californication - V, Ep. 2
12:55 Figuranți - II, Ep. 1
13:25 Figuranți - II, Ep. 2
13:55 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 12
14:40 Vaiana
16:30 Primul contact
18:30 Omul care aduce iarba - II, Ep. 1
19:05 Californication - V, Ep. 3
19:35 Californication - V, Ep. 4
20:05 Dexter - VI, Ep. 2
21:00 Experiențele unei escorte - II, Ep. 5
21:30 Experiențele unei escorte - II, Ep. 12
22:00 Grădina de bronz - Ep. 5
22:55 Răzbunare: O poveste de dragoste
00:35 Experiențele unei escorte - II, Ep. 5
01:00 Experiențele unei escorte - II, Ep. 12
01:30 Grădina de bronz - Ep. 5
02:25 Dexter - VI, Ep. 2
03:20 Executantul
05:20 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 1
07:00 3000 de nopți
08:45 Pulbere de stele
10:50 Un erou folk și un tip amuzant
12:20 Cândva, eram cool
13:55 Calmul dinaintea furtunii
15:30 Asfalt
17:15 Pulbere de stele
19:20 Corporația
21:00 Ultima noapte senină
22:50 Indestructibilul
00:40 Elle
02:50 Roșu intens
04:55 Leadbelly
07:00 Barash
08:25 Războiul bădăranilor
10:00 Chimioterapie
11:45 Stroszek
13:30 Cealaltă jumătate
15:10 Îndoiala
16:50 Îngerul exterminator
18:20 Războiul bădăranilor
19:55 Una
21:30 1:54
23:20 Pierderi dureroase
01:30 Eraserhead
03:00 Ochii mamei mele
04:15 În slujba vieții
06:30 Realitate +