Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Eu și monstrul meu
07:50 Demolat
09:30 Născut în China
10:50 Garden State
12:35 Frații Grimm
14:35 Triplu X: Întoarcerea lui Xander Cage
16:20 Divorț - II, Ep. 3
16:50 Punct și de la capăt - II, Ep. 3
17:25 Cold Mountain
20:00 Britannia - Ep. 2
20:50 Haita - II, Ep. 2
21:50 Mozaic - Ep. 1
22:45 Cu orice preț
00:30 Jurnalul unui scandal
02:05 Sin City
04:10 Francisc: Roagă-te pentru mine
08:05 Familia Heck - VIII, Ep. 22
08:30 Mielul Shaun - III, Ep. 9-12
09:00 Anotimpuri
10:35 Eddie Vulturul
12:20 Spiritul din cochilie
14:10 Familia Heck - VIII, Ep. 22
14:35 Aventura - II, Ep. 12
15:50 Dragoste de adolescentă
17:20 Un minut de tăcere
18:55 Viața nemuritoare a Henriettei Lacks
20:30 Viață, primele semne
22:15 Goana după aur
00:15 Praf de pușcă - Ep. 3
01:15 Omul care aduce iarba - II, Ep. 1
01:50 Faimos ca un alb - Ep. 10
02:25 Fratele meu orb
03:50 Viață, primele semne
05:35 Dragoste de adolescentă
06:00 Cursa
08:10 Drumul spre Oregon
09:50 Familia Fang
11:35 Californication - IV, Ep. 11
12:00 Californication - IV, Ep. 12
12:30 Lucruri mai bune - II, Ep. 1
12:55 Lucruri mai bune - II, Ep. 2
13:20 Renăscut din cenușă
15:40 Cidru cu Rosie
17:10 Noua viață a lui Paul Sneijder
19:05 Californication - V, Ep. 1
19:35 Californication - V, Ep. 2
20:05 Dexter - VI, Ep. 1
21:00 Fargo - Ep. 1
22:05 Fargo - Ep. 2
22:55 Coliziunea
00:35 Prafuri - Ep. 8
01:20 Haita - II, Ep. 2
02:20 Britannia - Ep. 2
03:10 Dexter - VI, Ep. 1
04:10 Pe căi ocolite
07:00 Părinți adolescenți
08:35 Teatru TV prezintă: "Three kinds of stupid"
09:00 Cea de-a 9-a viață a lui Louis Drax
10:50 O inimă liniștită
12:25 Porto
13:45 61*
15:55 3000 de nopți
17:40 Cea de-a 9-a viață a lui Louis Drax
19:25 Un erou folk și un tip amuzant
21:00 Asfalt
22:45 Hipnotizatorul - II, Ep. 7
23:30 Hipnotizatorul - II, Ep. 8
00:30 Polițistul
02:20 Feerie de iarnă
02:45 Viața și epoca lui Reinaldo Arenas
04:55 Teatru TV prezintă: "The Call Out"
05:25 Zoologie
07:00 Fără limite
08:45 Gustul cernelii
10:10 Tristana
11:50 Trei polițiști de frontieră
13:20 Scor final
15:20 Viridiana
16:55 Barash
18:20 Gustul cernelii
19:45 Chimioterapie
21:30 Îndoiala
23:15 Regele pescar
01:30 Woyzeck
02:55 Jonathan
04:35 Dragoste oarbă
06:15 Graffiti