Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Pirații din Caraibe: Răzbunarea lui Salazar
08:15 Rețeaua de socializare
10:15 Te iubesc, Beth Cooper !
12:00 Noua viață a lui Paul Sneijder
14:00 Renăscut din cenușă
16:25 Goana după aur
18:25 Moșul cel rău 2
20:00 Orbirea
21:45 Pirații din Caraibe: Răzbunarea lui Salazar
23:55 Viață, primele semne
01:35 Resident Evil: Capitolul final
03:25 Exorcizarea lui Molly Hartley
05:05 Eu sunt Hercule
07:00 Un cântec de Crăciun
08:25 Frații Dassler - Partea I
09:55 Frații Dassler - Partea a II-a
11:30 Trumbo
13:35 Ștrumfii: Satul pierdut
15:10 Oameni mari și fără minte
16:55 Bucurie de sărbători
18:30 Primul contact
20:30 Lebăda neagră
22:20 Aliatul
00:25 Praf de pușcă - Ep. 2
01:30 Experiențele unei escorte - II, Ep. 4
02:00 Experiențele unei escorte - II, Ep. 11
02:35 Lebăda neagră
04:25 Aliatul
06:30 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 2
06:00 Vaiana
07:45 Clubul aventurierilor
09:25 Francisc: Roagă-te pentru mine
11:10 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 12
11:55 Lucruri mai bune - II, Ep. 1
12:20 Lucruri mai bune - II, Ep. 2
12:45 O.J.: Made in America - Ep. 4
14:20 Grădina de bronz - Ep. 4
15:10 Deschideți ochii!
15:45 Miliarde - II, Ep. 11
16:45 Miliarde - II, Ep. 12
17:45 Britannia - Ep. 1
19:00 Haita - II, Ep. 1
20:00 Mozaic - Ep. 5
21:00 Babylon Berlin - Ep. 9
21:45 Babylon Berlin - Ep. 10
22:30 Babylon Berlin - Ep. 11
23:15 Babylon Berlin - Ep. 12
00:00 Babylon Berlin - Ep. 13
00:45 Babylon Berlin - Ep. 14
01:30 Babylon Berlin - Ep. 15
02:15 Babylon Berlin - Ep. 16
03:05 Jesse Stone: pierdut în Paradise
04:30 Înapoi la mama
07:00 Tigru și dragon
09:00 Good Will Hunting
11:05 Repetiție cu orchestra
12:20 Un teren minat
14:00 Bunica
15:20 Iubire și prietenie
16:55 Good Will Hunting
19:00 Tigru și dragon
21:00 Hipnotizatorul - II, Ep. 7
21:45 Hipnotizatorul - II, Ep. 8
22:45 Mai bine nu se poate
01:05 Bunica
02:25 Casa Usher
03:45 Hipnotizatorul - II, Ep. 7
04:30 Hipnotizatorul - II, Ep. 8
05:25 Clasa a VI-a A
06:25 Scrisoare către Dumnezeu
07:00 Eternitate
08:55 În slujba vieții
11:10 Îngerul meu
12:30 Claire în acțiune
13:55 De neînlocuit
15:40 Junction 48
17:15 Eternitate
19:10 În slujba vieții
21:30 1:54
23:20 Gia
01:20 Cruzime
03:00 Metamorfoze
05:15 Cinci detectivi la miezul nopții