Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Toți oamenii regelui
08:05 Figuri ascunse
10:10 Jackie
11:50 Gardienii Galaxiei Vol. 2
14:05 Misterul lui Hailey Dean: o crimă din dragoste
15:30 Tânărul papă - Ep. 7
16:20 Tânărul papă - Ep. 8
17:20 Filme și vedete - X, Ep. 4
17:50 Figuri ascunse
20:00 Templierii - Ep. 8
20:50 Prafuri - Ep. 8
21:35 Rețeaua de socializare
23:35 Tovarășul milițian - Ep. 3
00:20 Fluturele negru
01:55 Morgan
03:30 Inimi cicatrizate
08:05 Familia Heck - VIII, Ep. 20
08:30 Mielul Shaun - III, Ep. 1-4
09:05 Doctorul "Moarte"
11:20 Un cântec de Crăciun
12:45 Familia Heck - VIII, Ep. 20
13:10 Aventura - II, Ep. 10
14:15 Frații Dassler - Partea I
15:45 Frații Dassler - Partea a II-a
17:20 Figuranți - Ep. 5
17:50 Figuranți - Ep. 6
18:25 Trumbo
20:30 Ștrumfii: Satul pierdut
22:00 Lumi separate
23:50 Viața lui Mike Nichols
01:05 O întâlnire pentru "Mad" Mary
02:25 Dragoste de adolescentă
03:50 Quintă Royală
05:50 Bambi
06:00 Din adâncuri
07:25 Ziua când tatăl meu a devenit un tufiș
08:55 În căutarea lui Nemo
10:35 Mirajul Dansului 3
12:05 Californication - IV, Ep. 9
12:30 Californication - IV, Ep. 10
13:00 Grădina de bronz - Ep. 4
13:55 Vaiana
15:40 Clubul aventurierilor
17:20 Francisc: Roagă-te pentru mine
19:05 Californication - IV, Ep. 11
19:30 Californication - IV, Ep. 12
20:00 Mozaic - Ep. 4
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 12
21:40 Faimos ca un alb - Ep. 10
22:10 Omul care aduce iarba - II, Ep. 1
22:40 Templierii - Ep. 8
23:25 Jack Reacher: Să nu te întorci niciodată!
01:20 Haita - II, Ep. 1
02:20 Omul care aduce iarba - II, Ep. 1
02:50 Triplu X: Întoarcerea lui Xander Cage
04:35 Efectul acvatic
07:00 Mutări inofensive
08:50 Ellen
10:05 Iluzionistul care se face nevăzut
11:35 Tordenskiold și Kold
13:10 La drum cu tata
15:00 Dragoste arzătoare
16:35 Muntele
18:00 Ellen
19:15 Un teren minat
21:00 O întâlnire dublă
22:35 Iubire și prietenie
00:10 Faimoasa Bettie Page
01:40 Aguirre - Mânia lui Dumnezeu
03:15 Opera
05:00 Dragoste arzătoare
06:30 Teatru TV prezintă: "Foxtrot"
07:00 Ușa deschisă
08:25 Gattaca
10:10 Toni Erdmann
13:00 Măslinul
14:40 Prea aproape de Soare
16:25 Povestea lui Arturo Sandoval
18:25 Gattaca
20:10 Îngerul meu
21:30 De neînlocuit
23:15 Recoltă amară
01:00 Junction 48
02:35 Jurnalul unui criminal
04:05 Atacul tigrilor
05:35 Claire în acțiune