Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Absolut fabulos: Filmul
07:30 Mașina de bani
09:10 Garduri
11:30 Pirații din Caraibe: Răzbunarea lui Salazar
13:40 Tamara Echelon
14:10 Jackie
15:50 Gardienii Galaxiei Vol. 2
18:05 Grădina de bronz - Ep. 4
19:00 Experiențele unei escorte - II, Ep. 4
19:30 Experiențele unei escorte - II, Ep. 11
20:00 Jurnalul unui scandal
21:30 Viața lui Mike Nichols
22:45 Lumea de Dincolo: Războaie Sângeroase
00:15 T2. Trainspotting
02:10 Vrăjitorul minciunilor
04:20 Un job ciudat
08:05 Familia Heck - VIII, Ep. 19
08:30 Mielul Shaun - II, Ep. 37-40
09:00 O rețetă letală
10:25 Cimpanzeul
11:40 Frați în mijlocul naturii
13:15 Familia Heck - VIII, Ep. 19
13:40 Aventura - II, Ep. 9
14:40 Cidru cu Rosie
16:15 Britannia - Ep. 1
17:30 Lucruri mai bune - Ep. 9
17:50 Lucruri mai bune - Ep. 10
18:20 Doctorul "Moarte"
20:30 Cu orice preț
22:10 Spionii din vecini
23:55 Templierii - Ep. 7
00:40 Prafuri - Ep. 7
01:25 Monstrul din Martfű
03:25 De-a v-ați ascunselea
05:10 Spionii din vecini
06:00 Ziua Patrioților
08:10 Spiritul din cochilie
10:00 Californication - IV, Ep. 7
10:25 Californication - IV, Ep. 8
11:00 Miliarde - II, Ep. 11
11:55 Miliarde - II, Ep. 12
12:55 Misterul din florărie
14:25 Reforma - Partea I
16:00 Reforma - Partea a II-a
17:35 Din adâncuri
19:05 Californication - IV, Ep. 9
19:30 Californication - IV, Ep. 10
20:00 Mozaic - Ep. 3
21:00 Praf de pușcă - Ep. 2
22:00 Deadwood - II, Ep. 11
22:50 Fără armă în linia întâi
01:10 Faimos ca un alb - Ep. 9
01:40 Praf de pușcă - Ep. 2
02:45 Deadwood - II, Ep. 11
03:40 Coliziunea
05:20 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 50
07:00 Vânătorii de fantome II
08:50 Teatru TV prezintă: "Brilliantman!"
09:10 Născuți romantici
10:45 Buddy Solitaire
12:15 Baladă din Valea Morții
13:55 Întoarcerea lui Ringo
15:35 Mutări inofensive
17:25 Născuți romantici
19:00 Viața mea cu Liberace
21:00 Tordenskiold și Kold
22:40 La drum cu tata
00:35 Iluzionistul care se face nevăzut
02:10 Cântecul lui Charlotte
03:40 Baladă din Valea Morții
05:20 Întoarcerea lui Ringo
07:00 Împăratul muștelor
08:40 Dede
10:20 Ingredientul secret
12:05 Phil Spector
13:45 Sângerează pentru visul tău!
15:40 Ușa deschisă
17:10 Dede
18:50 Toni Erdmann
21:30 Povești de groază - III, Ep. 7
22:30 Povești de groază - III, Ep. 8
23:15 Legenda lui Ben Hall
01:35 Partea întunecată a lunii
03:15 Animal de companie
04:50 Povestea lui Arturo Sandoval