Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Cetățeanul
07:45 Pirații din Caraibe 2: Cufărul mortului
10:15 Regulile nu se aplică
12:20 Renăscut din cenușă
14:45 Înnebunit să fii normal
16:30 Divorț - II, Ep. 2
17:00 Punct și de la capăt - II, Ep. 2
17:35 X-Men: Apocalypse
20:00 Britannia - Ep. 1
21:10 Haita - II, Ep. 1
22:10 Executantul
00:10 Pe căi ocolite
01:45 O terapie pentru viață
04:10 Drumul mântuirii, Partea a II-a
08:05 Familia Heck - VIII, Ep. 17
08:30 Mielul Shaun - II, Ep. 29-32
09:00 Maratonul: Bombele din Ziua Patrioților
10:45 Trolii
12:15 Sushi din East Side
14:00 Familia Heck - VIII, Ep. 17
14:25 Aventura - II, Ep. 7
15:25 Misterul lui Hailey Dean: o crimă din dragoste
16:50 Jasper Jones
18:35 Pasagerii
20:30 Orizont
22:05 Totem
23:35 Praf de pușcă - Ep. 2
00:40 Faimos ca un alb - Ep. 9
01:15 T2. Trainspotting
03:10 Orizont
04:40 Oameni ca noi
06:35 Wallace și Gromit: O plimbare spațială
06:00 Codul lui Da Vinci
08:25 Planul lui Maggie
10:05 Filme și vedete - IX, Ep. 48
10:40 Triplu X: Întoarcerea lui Xander Cage
12:30 Californication - IV, Ep. 3
13:00 Californication - IV, Ep. 4
13:30 Lucruri mai bune - Ep. 9
13:50 Lucruri mai bune - Ep. 10
14:20 După realitate
15:50 Invincibil
17:35 Jesse Stone: pierdut în Paradise
19:05 Californication - IV, Ep. 5
19:30 Californication - IV, Ep. 6
20:00 Mozaic - Ep. 1
21:00 Miliarde - II, Ep. 11
21:55 Miliarde - II, Ep. 12
22:55 Resident Evil: Capitolul final
00:40 Prafuri - Ep. 7
01:25 Haita - II, Ep. 1
02:25 Britannia - Ep. 1
03:40 Resident Evil: Capitolul final
05:25 Filme și vedete - IX, Ep. 52
07:00 La dolce vita
09:55 Nu este cea mai bună perioadă din viața mea
11:20 Copiii nopții
12:45 Viața dulce
14:15 Obsesia unui doctor
16:00 Vânătorii de fantome
17:45 Nu este cea mai bună perioadă din viața mea
19:10 Diavolul nu uită
21:00 Iubire și prietenie
22:35 Hipnotizatorul - II, Ep. 6
23:30 Watchmen
02:10 Nu tortura o rățușcă!
03:55 Farurile din California
05:15 Obsesia unui doctor
07:00 Cel mai rapid polițist
08:45 Lukas și boala lui
09:15 Frontul rece
10:50 Moos
12:25 Jocuri de război
14:20 Indestructibilul
16:10 Playlist pentru Nick și Norah
17:40 Frontul rece
19:10 Moartea unui comis-voiajor
21:30 Nu sunt un nenorocit
23:20 Negru
00:55 Penitentul
02:55 Adventureland
04:40 Năpastă
05:00 Gukoroku - Urmele păcatului