Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
06:00 Dacă Truman ar vorbi
07:50 500 de zile cu Summer
09:25 John Carter
11:35 Spielberg
13:55 Cetățeanul
15:45 Pirații din Caraibe: Răzbunarea lui Salazar
18:00 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 3
18:30 Ștrumfii: Satul pierdut
20:00 Praf de pușcă - Ep. 2
21:00 Divorț - II, Ep. 2
21:30 Punct și de la capăt - II, Ep. 2
22:05 Inimi cicatrizate
00:25 Ziua Patrioților
02:35 Îngerii lui Charlie
04:15 Drumul mântuirii, Partea I
08:05 Familia Heck - VIII, Ep. 16
08:30 Mielul Shaun - II, Ep. 25-28
09:00 O noapte la muzeu 2
10:45 Rogue One: O poveste Star Wars
12:55 Pe platourile de filmare - XV, Ep. 2
13:25 Prima recoltă
15:00 Familia Heck - VIII, Ep. 16
15:25 Aventura - II, Ep. 6
16:20 Trolii
17:55 Sushi din East Side
19:45 Templierii - Ep. 7
20:30 Campionul
22:05 Primul contact
00:00 Miliarde - II, Ep. 9
00:55 Miliarde - II, Ep. 10
01:50 Să furi de la un hoț
03:30 Campionul
05:05 Primul contact
06:00 Ziua când tatăl meu a devenit un tufiș
07:30 Vaiana
09:20 Julieta
11:00 O.J.: Made in America - Ep. 3
12:35 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 11
13:05 Divorț - II, Ep. 1
13:35 Punct și de la capăt - II, Ep. 1
14:05 Codul lui Da Vinci
16:30 Planul lui Maggie
18:10 Triplu X: Întoarcerea lui Xander Cage
20:00 Hanul Jamaica - Ep. 3
21:00 Praf de pușcă - Ep. 2
22:00 Divorț - II, Ep. 2
22:30 Punct și de la capăt - II, Ep. 2
23:00 6,9 pe scara Richter
01:00 Praf de pușcă - Ep. 2
02:05 Divorț - II, Ep. 2
02:40 Punct și de la capăt - II, Ep. 2
03:10 Noua viață a lui Paul Sneijder
05:10 Deschideți ochii!
07:00 Prietenii lui Peter
08:45 Liceanul
10:45 Iubire și prietenie
12:20 Sub vulcan
14:10 Armoniu
16:10 Părinți
17:40 Liceanul
19:35 Copiii nopții
21:00 Viața dulce
22:35 Paulina
00:20 Legea pământului
01:50 Hipnotizatorul - II, Ep. 6
02:45 Orașul Londra
04:15 Maki și Zorro
04:45 Cavalerii albi
06:35 Pe curând!
07:00 La vest de ea
08:30 O conversație seducătoare
10:00 Teatru TV prezintă: "Snodgrass"
10:25 Junction 48
12:00 Chimioterapie
13:45 Piața Amerika
15:10 California
16:40 Cel mai rapid polițist
18:20 O conversație seducătoare
19:50 Moos
21:30 Jocuri de război
23:25 Povești de groază - III, Ep. 5
00:20 Povești de groază - III, Ep. 6
01:10 În rolul principal: Pancho Villa
03:00 Furia
04:55 Teatru TV prezintă: "Marked"
05:25 Iarnă