Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
Program anterior
-GO1_-_375
08:55 Pact matrimonial
10:25 Labirintul: Evadarea
12:15 Cel mai lung drum
14:20 Philo se întoarce
16:15 Urmărire periculoasă
17:40 Filme și vedete - VIII, Ep. 31
18:15 Goosebumps: Îți facem părul măciucă
20:00 Un tărâm ciudat
21:50 Sălbăticie
23:45 Foxcatcher
02:00 Poltergeist
03:35 Un tărâm ciudat
05:25 Filme și vedete - VIII, Ep. 31
09:00 Acasă
10:30 O familie modernă - VII, Ep. 21
10:50 O familie modernă - VII, Ep. 22
11:15 Captiva
12:50 X-Men
14:35 Cel mai bun prieten al unei fete
16:00 Tom și Jerry: Spionii
17:15 Mama ta, iubita mea - Ep. 1
17:35 Mama ta, iubita mea - Ep. 2
17:55 Mama ta, iubita mea - Ep. 3
18:20 X-Men 2
20:30 Hotel Transilvania 2 (versiune subtitrată)
22:00 Locuri întunecate
23:50 K2. Atinge cerul
01:05 Haide cu mine!
02:35 Un plan perfect
04:05 Locuri întunecate
05:55 Mama ta, iubita mea - Ep. 1
06:15 Mama ta, iubita mea - Ep. 2
06:35 Mama ta, iubita mea - Ep. 3
Program anterior
-GO1_-_375
07:40 Nu ești tu
09:25 O noapte la muzeu: Secretul Faraonului
11:05 Imperiul din Atlantic City Ep. 7 - Acasă
12:00 Pacific - Ep. 9
13:00 Circul
14:35 Paddington
16:10 Aceasta este lumea mea
17:40 Cel mai nervos bărbat din Brooklyn
19:15 Imperiul din Atlantic City Ep. 8 - În Paradis
20:05 Clanul Soprano - V, Ep. 4
21:00 Știrile săptămânii cu John Oliver - III, Ep. 18
21:30 Casa minciunilor - V, Ep. 5
22:00 Jucătorii - II, Ep. 2
22:30 Directori adjuncți - Ep. 2
23:05 Doi prieteni și un seducător
00:45 Rădăcini - Ep. 4
02:20 Jucătorii - II, Ep. 2
02:50 Directori adjuncți - Ep. 2
03:25 Clanul Soprano - V, Ep. 4
04:20 Chocolate City
Program anterior
-GO1_-_375
08:50 Frank
10:25 Intimidare digitală
11:30 Băieții din Jersey
13:40 O iubire ciudată
14:05 Logodnica din Tokyo
15:50 Rudy
17:45 Frank
19:20 Strada Charring Cross, nr. 84
21:00 Mâinile pe oraș
22:40 Judecătorul
01:00 Fata din carte
02:30 Ilustrul necunoscut
04:30 Rudy
06:25 Bafta: O viață de film - Ep. 10
Program anterior
-GO1_-_375
08:40 Povești extraordinare
09:55 Inadaptații
12:00 Comportamentul
13:50 Incidentul
15:30 Prețul pasiunii
17:20 Cu sufletul la gură
18:40 Povești extraordinare
19:55 Intimidare digitală
21:00 Băieții din Jersey
23:10 Logodnica din Tokyo
00:55 90 de grade la nord
01:20 Locuri în inimă
03:10 După moarte
04:40 Bafta: O viață de film - Ep. 7
05:05 Fuga