Advertisement
close_x  
close
premieră
ultima difuzare
06:00 După realitate
07:30 Planul lui Maggie
09:10 Vaiana
11:00 Miracole din Rai
12:50 Misterul din florărie: nimeni nu suflă o vorbă
14:15 O relație complicată
15:50 Assassin's Creed: Codul asasinului
17:50 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 47
18:20 Julieta
20:00 Babylon Berlin - Ep. 5
20:45 Babylon Berlin - Ep. 6
21:35 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 8
22:10 Ziua Patrioților
00:20 Sunshine
02:05 Câini
03:50 Ziua Patrioților
08:30 Mielul Shaun - II, Ep. 29-32
09:00 Damilola, băiatul nostru iubit
10:30 Testamentul nou-nouț
12:25 Zâna Măseluță
14:05 Cartea iubirii
15:50 Pe platourile de filmare - XIV, Ep. 46
16:20 X-Men: Apocalypse
18:45 Sushi din East Side
20:30 Kings Bay
22:05 Garden State
23:50 Miliarde - Ep. 3
00:45 Miliarde - Ep. 4
01:45 Mărul discordiei
03:35 Kings Bay
05:10 Garden State
06:00 Tinker Bell: Clopoțica și secretul aripilor
07:15 Pan: Aventuri în Țara de Nicăieri
09:05 Monștri pe roți
10:50 Proiectul Greenlight 2015 - Ep. 4
11:20 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 30
11:55 Episoade - V, Ep. 7
12:30 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 7
13:05 Directori adjuncți - II, Ep. 9
13:40 Domnișoara Sloane
15:50 Pact matrimonial
17:20 Florence Foster Jenkins
19:10 Victoria - II, Ep. 2
20:00 Tabu - Ep. 1
21:00 Babylon Berlin - Ep. 5
21:45 Babylon Berlin - Ep. 6
22:40 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 8
23:15 Atac de Ziua Națională
00:45 Babylon Berlin - Ep. 5
01:30 Babylon Berlin - Ep. 6
02:20 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 8
02:55 Orizont
04:30 Atac de Ziua Națională
07:00 Eternitate
08:55 Cavalerii disciplinei
10:40 Expresul de Marrakech
12:30 Vara
14:15 Uniunea zdrențelor
15:55 Viridiana
17:25 Cavalerii disciplinei
19:10 Hannah și surorile ei
21:00 Dispariția Lenei
22:35 Planul B
00:15 Terapie pentru un vampir
01:40 Hipnotizatorul - Ep. 1
02:35 Hipnotizatorul - Ep. 2
03:35 Mori, tată!
05:10 Expresul de Marrakech
07:00 Pulbere de stele
09:05 Clasa a VI-a A
10:15 3000 de nopți
12:00 O viață în altă parte
13:45 Hipopotamul
15:15 Îngerul exterminator
16:50 Afaceri barbare
18:40 Clasa a VI-a A
19:45 Prea aproape de Soare
21:30 În carne și oase
23:35 Povești de groază - Ep. 5
00:30 Povești de groază - Ep. 6
01:25 Faimoasa Bettie Page
02:55 Nu tortura o rățușcă!
04:45 În pat cu Victoria
06:20 Teatru TV prezintă: "Damned"