Advertisement
close_x  
close
premieră
ultima difuzare
-GO1_-_375
06:00 O fermă trăsnită
07:15 În căutarea lui Fellini
09:00 Kung Fu Panda 3
10:35 Totul despre Steve
12:15 Dacă Truman ar vorbi
14:05 Copiii domnișoarei Peregrine: Între două lumi
16:10 Războiul stelelor - Episodul V: Imperiul Contraatacă
18:15 Monștri pe roți
20:00 Frumoasa și bestia
22:10 T2. Trainspotting
00:10 Jack Reacher: Să nu te întorci niciodată!
02:10 Cursa
04:25 Atac de Ziua Națională
07:00 Micuții infractori
08:35 Bucurie de sărbători
10:10 Mașina de bani
11:50 Star Trek. Dincolo de infinit!
13:55 Oamenii focului
15:50 Fratele meu orb
17:15 Cercul literar "Jane Austen"
19:00 Intervenția
20:30 Resident Evil: Capitolul final
22:15 Campionul
23:50 Babylon Berlin - Ep. 3
00:35 Babylon Berlin - Ep. 4
01:20 Minciuni - Ep. 1
02:10 127 de ore
03:40 Resident Evil: Capitolul final
05:25 Campionul
ultima difuzare
-GO1_-_375
06:00 Regina din Katwe
08:05 O rețetă letală
09:30 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 30
10:00 Episoade - V, Ep. 7
10:30 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 7
11:05 Directori adjuncți - II, Ep. 9
11:40 Familia Durrell - II, Ep. 2
12:30 Proiectul Greenlight 2015 - Ep. 4
13:05 Minciuni - Ep. 1
13:55 Fratele urs
15:20 Lumi separate
17:15 Miliarde - Ep. 3
18:10 Miliarde - Ep. 4
19:05 Ray Donovan - V, Ep. 12
20:05 Victoria - II, Ep. 1
21:00 Divizia din Berlin - Ep. 1
21:50 Divizia din Berlin - Ep. 2
22:40 Divizia din Berlin - Ep. 3
23:35 Divizia din Berlin - Ep. 4
00:30 Divizia din Berlin - Ep. 5
01:20 Divizia din Berlin - Ep. 6
02:10 Divizia din Berlin - Ep. 7
03:00 Divizia din Berlin - Ep. 8
03:50 Divizia din Berlin - Ep. 9
04:45 Divizia din Berlin - Ep. 10
07:00 Sophie și răsăritul
08:45 Una
10:30 Marele jaf al trenului
12:20 Minte contra forță
14:25 Planul B
16:05 Junction 48
17:40 Sophie și răsăritul
19:25 Una
21:00 Hipnotizatorul - Ep. 1
22:00 Hipnotizatorul - Ep. 2
23:00 Echipa de tâlhari
00:20 Black Mass: Afaceri murdare
02:25 Teatru TV prezintă: "Marked"
02:55 Hipnotizatorul - Ep. 1
03:55 Hipnotizatorul - Ep. 2
04:55 Minte contra forță
07:00 Mutări inofensive
08:50 Rosalie Blum
10:25 După dragoste
12:05 Zoologie
13:35 Toni Erdmann
16:15 Țâfnosul
18:00 Mutări inofensive
19:55 Rosalie Blum
21:30 Nebune de fericire
23:30 Tordenskiold și Kold
01:05 Orașul Londra
02:40 Cu inima curată
04:20 Iarba răului
06:40 Grimasa