Advertisement
close_x  
close
premieră
ultima difuzare
06:00 The Waterboys
07:35 Drumul spre Oregon
09:15 Jasper Jones
11:00 Familia Fang
12:50 Oamenii focului
14:45 Epoca de gheață 3: Apariția dinozaurilor
16:20 Rogue One: O poveste Star Wars
18:35 În junglă
20:00 De ce el?
21:55 Assassin's Creed: Codul asasinului
23:55 Like. Share. Follow
01:30 Ultima zi
03:15 Inimă nebună
05:10 Linie de urgență pentru veterani
07:00 Polul Nord
08:25 Regina din Katwe
10:30 Garden State
12:15 Primul contact
14:10 Familia Hollar
15:40 Bunica
17:00 În căutarea lui Nemo
18:45 Cartea iubirii
20:30 Bun venit în Zombieland
22:00 Înnebunit să fii normal
23:45 Babylon Berlin - Ep. 5
00:30 Babylon Berlin - Ep. 6
01:20 Minciuni - Ep. 2
02:10 Un job ciudat
03:50 Bun venit în Zombieland
05:15 Înnebunit să fii normal
06:00 Campionul
07:35 Frați în mijlocul naturii
09:10 SMILF - Ep. 1
09:45 Larry David, inamicul public nr. 1 - IX, Ep. 8
10:20 Familia Durrell - II, Ep. 3
11:10 Proiectul Greenlight 2015 - Ep. 5
11:40 Minciuni - Ep. 2
12:25 Cinema, mon amour
13:40 Domnișoara Sloane
15:50 Miliarde - Ep. 5
16:45 Miliarde - Ep. 6
17:45 Divizia din Berlin - II, Ep. 1
18:40 Victoria - II, Ep. 2
19:30 Ray Donovan - V, Ep. 1
20:20 Ray Donovan - V, Ep. 2
21:10 Ray Donovan - V, Ep. 3
22:00 Ray Donovan - V, Ep. 4
22:50 Ray Donovan - V, Ep. 5
23:40 Ray Donovan - V, Ep. 6
00:30 Ray Donovan - V, Ep. 7
01:20 Ray Donovan - V, Ep. 8
02:10 Ray Donovan - V, Ep. 9
03:00 Ray Donovan - V, Ep. 10
03:50 Ray Donovan - V, Ep. 11
04:50 Ray Donovan - V, Ep. 12
07:00 Măslinul
08:35 Sfârșitul aventurii
10:15 Ingredientele vieții
12:20 Audiții pe Broadway
14:15 Hey
15:50 Profesorul de vioară
17:35 Măslinul
19:15 Sfârșitul aventurii
21:00 Hipnotizatorul - Ep. 3
22:05 Hipnotizatorul - Ep. 4
23:10 Nu este cea mai bună perioadă din viața mea
00:35 Jucătorii
02:15 Teatru TV prezintă: "Hey Diddly Dee"
02:45 Hipnotizatorul - Ep. 3
03:50 Hipnotizatorul - Ep. 4
04:55 Audiții pe Broadway
07:00 Pastă dulce de fasole roșie
08:50 În direct din Bagdad
10:40 Eva Nova
12:30 Nebune de fericire
14:35 Cea de-a 9-a viață a lui Louis Drax
16:20 Tot ce ai vrut să știi despre sex, dar ți-a fost frică să întrebi
17:50 Pastă dulce de fasole roșie
19:40 În direct din Bagdad
21:30 Îngerul meu
22:50 Pe urmele unor fugari
00:30 Calul de luptă
02:55 Jurnalul unui criminal
04:25 Inocentul
06:30 Teatru TV prezintă: "Gifted"