Advertisement
close
premieră
ultima difuzare
Program anterior
-GO1_-_375
10:35 Cronicile din Narnia: Călătorie pe mare cu Zori-de-Zi
12:30 Francisc: Roagă-te pentru mine
14:20 Îngerii lui Charlie
16:00 Jackie
17:40 Pirații din Caraibe: Pe ape și mai tulburi
20:00 Figuri ascunse
22:10 Logan
00:30 Tomahawkul de os
02:40 Jaful de la Hatton Garden
04:15 Ultima zi
Program anterior
-GO1_-_375
09:15 Războiul stelelor - Episodul II: Atacul clonelor
11:40 Războiul stelelor - Episodul III: Răzbunarea Lorzilor Sith
14:00 Rogue One: O poveste Star Wars
16:15 Războiul stelelor - Episodul IV: O nouă speranță
18:20 Războiul stelelor - Episodul V: Imperiul Contraatacă
20:30 Războiul stelelor - Episodul VI: Întoarcerea lui Jedi
22:45 Star Wars: Trezirea Forței
01:05 Praf de pușcă - Ep. 1
02:10 Experiențele unei escorte - II, Ep. 3
02:40 Experiențele unei escorte - II, Ep. 10
03:10 Pasagerii
05:05 Viața nemuritoare a Henriettei Lacks
06:35 Wallace și Gromit: O plimbare spațială
Program anterior
-GO1_-_375
10:40 Monștri pe roți
12:25 Știrile săptămânii cu John Oliver - IV, Ep. 11
12:55 Lucruri mai bune - Ep. 9
13:15 Lucruri mai bune - Ep. 10
13:45 O.J.: Made in America - Ep. 3
15:25 Grădina de bronz - Ep. 3
16:15 Țestoasele Ninja 2
18:05 Miliarde - II, Ep. 9
19:00 Miliarde - II, Ep. 10
20:00 Divizia din Berlin - II, Ep. 9
21:00 Babylon Berlin - Ep. 1
21:45 Babylon Berlin - Ep. 2
22:35 Babylon Berlin - Ep. 3
23:20 Babylon Berlin - Ep. 4
00:05 Babylon Berlin - Ep. 5
00:50 Babylon Berlin - Ep. 6
01:40 Babylon Berlin - Ep. 7
02:25 Babylon Berlin - Ep. 8
03:15 Misterul din florărie: nimeni nu suflă o vorbă
04:40 La costum
Program anterior
-GO1_-_375
09:25 Viața e frumoasă
11:20 Nebune de fericire
13:15 Impostorii
14:55 Femeile secolului XX
17:00 Ingredientele vieții
19:05 Viața e frumoasă
21:00 Hipnotizatorul - II, Ep. 6
21:55 De la persoană la persoană
23:20 Un erou folk și un tip amuzant
00:50 Cândva, în aprilie
03:10 Dimineața de după
04:30 Hipnotizatorul - II, Ep. 6
05:25 Ce este între noi
Program anterior
-GO1_-_375
10:15 Sara și familia ei
11:45 Tim
13:30 Centaur
15:00 Dacă aș fi fost bărbat
16:40 Rosemari
18:15 Flashdance - Strălucirea dansului
19:50 În căutarea Tărâmului de Nicăieri
21:30 Recoltă amară
23:15 Manchester by the sea
01:30 Profesorul de vioară
03:10 Triple 9: Codul străzii
05:05 Tim